293 Terol (P W), concierge, Nassaustraat 27rood. Terpoorten (A W), Statenbolwerk 44. Terpoorten (C A), schoenmaker, De-Haasstraat 16a. Terpoorten (G J), petroleumverkooper, Korte Poellaan 20a. Terpoorten (J G), kosterderR.-K.kerk en aanspreker, Antkoniestr. 30. Terpoorten (J J), wagenmaker, De-Wjtstraat 10. Terpoorten (wed. J J), Oostindisch Vaartje 36. Terpoorten (N J), metselaar, Kamperstraat 10a. Terpstra (A), koopman, Nieuwe Spaarnwouderstraat 1. Terpstra (W), koffiehuisbediende, Ruijsdaelstraat 18. Tersmitten (B), winkelier, Korte Lakenstraat 5. Tersmitten (B), werkman, Lange Lakenstraat 27. Tersmitten (II), koper- en blikslager, Gierstraat 26. Tersmitten (H), schilder, Brouwersstraat 45. Tersmitten (H), bierbottelaarsknecht, Brouwersstraat 61. Tersmitten (J), boekbinder, Zonnesteeg 4. Tersmitten (J), winkelier, koper- en blikslager, Gierstraat 26. Terstal (J), koopman, Patiëntiestraat 11. ïerstal (R), bankwerker, Teylerstraat 7. Terstraaten (S J H), kruidenier, Brouwersstraat 3. Tervoert (A J), schilder, Rozenpriëelstraat 57. Tesselaar (K), koopman, Lange Boogaardstraat 20. Testas (P H), Zijlweg 21a. Teunis (P H), hovenier en bloemkweeker, Kampersingel 22. Teunisse (G), werkman, Burgwal 39c. Teunisse (H R), werkman, Sophiastraat 35. Teunisse (H J), aanspreker, Gierstraat 48. Teunisse (J H), beëedigd klerk op het hypotheekkantoor, Gierstr. 48. Teunisse, geb. Verrijk (wed. P), Zuiderstraat 12a. Teunisse (P J), schilder, Sophiastraat 33. Teunisse (wed.), Doelstraat 27e. Teunissen (J G), boekbinder, Voorzorgstraat 16. Teunissen (wed. S), werkvrouw. Tulpenstraat 13. Teunissen (mevr. wed. W C), Hasselaerplein 23. Teunissen (wed. W J), brooddepothoudster, Nieuwe Groenmarkt 17. Teupken (mevr. wed. W P H), Kinderhuisvest 1. Teves, geb. Hattink (mevr. wed. C), Schotersingel 97rood. Teves (M C), koopman, Prinsenbolwerk 4. Textor (N), commies H. IJ. S. M., Zijlstraat 54. Teijgeler (G), mr. schoen- en laarzenmaker, Rollandstraat 22. Teijlingen (J van), werkman, Oranjeboomstraat 27. Teijsmeijer (L J), bontwerker, Lange Hofstraat 2rood. Thamer (wed. C), opzichtster hofje van Staats, Jansweg 39. Themmen Vos (mevr. wed. J), Kenaupark 20. Theijs (Joh. C), winkelier in schoenen en laarzen, firma Wed. Theijs, Anegang 28. Thieken (wed. J D), Lange Raamstraat 33.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 321