391 Tliiel (J H), Frans-Halsstraat 2. Thiel (mr. A J van), advocaat en procureur, directeur der Bataafsclie Levensverzekeringbank, te Amsterdam, Ged Oude Gracht 14. Tbiel (H F van), lid van den gemeenteraad, lid der firma H F van Tbiel Zoon, vernis- en standoliefabrikanten, Spaarne 76. Thiel (mej. H 8 C van), Kinderbuisvest 41. Tbiel Jr. (J W van), loodgieter, Vooruitgangstraat 55. Tbiel, geb. Balhoorn (wed. J F van), Zuider-Buitenspaarne 35. Tbiel (mevr. wed. M. van), Ripperdastraat 8. Thiel (P van), firma H F van Thiel Zoon, vernis- en standolie fabrikanten, Bakenessersracbt 4.3. Thiel (P van), meubelfabrikant. Spekstraat 8. Thiel (S P van), banketbakker, Oude Groenmarkt 6. Thleman (F), winkelier la manufacturen, Koning straat 8. Tbienen (H van), smid, Leidscbestraat 36. Thierens (P L), inspecteur N.-H. Maatschappij van levensver zekering en lijfrente, Kruisweg 39. This (W), winkelbediende, Kleine Houtstraat 102. Thöenes (W), gep. sergeant der infanterie, Heerensingel 17. Tholen (F W), timmerman, Oranj<-boomstraat 52. Tholen (J), bierbrouwersknecht, Berckheijdestraat zijweg A 4. Tholen (M), timmerman, Korte Zijlstraat 1. Tholl (J van), winkelier, De-Clercqstraat 121. Thomas Hzn. (A), scheepsbevrachter, Lange Heerenstraat 10. Thompson (P H), sergeant-majoor. Turfmarkt 16rood. Thöne (mr. A VV), auditeur-militair 4e militair arrondissement, Wilhelminastraat 65. Thöne (mej. M E), Oranjekade 39. Thoolen, geb. Gerlacb (wed. A), Kennemerplein 13rood. Tboolen (H W), aardwerker, Kerkhofstraat 31. Thoolen (J A), horlogemaker en winkelier, Paarlaarsteeg 13. Thoolen (W), bloemist, Nieuwe Kruisstraat 20rood. Thuis (A), zeepziedersknecht, Sophiastraat 41. Thuis (J), winkelier in aardewerk, Warmoesstraat 5. Thlinlng It I!koopman, Zijlstraat, tegenover het Postkantoor. Thunnissen (P J), R.-K. pastoor, Spaarne 99. Thije (O J ten), onderwijzer, Garenkokerskade 11. Thijs (J), Groote Houtstraat 35. Thijs (J H), smid, Amsterdamstraat 8b rood. Thijssen (mr. J N J E), adj.-comm. Ie kl prov. griffie, Raamsingel 42. Tibboel (mej. A), Parklaan 48. Tibboel J.Czn. (J), boekdrukker, Glasblazersstraat 27. Tibboel (J R), modelmaker, Kampervest 23. Tibboel (L), aardwerker, Tulpenstraat 17r. Tideman (mej. A E), Alexanderstraat 14.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 322