297 Toepoel (wed. P), Teylerstraat 30. Toepoel (W), tapper, Gierstraat 78. Toeset (A), koopman, Wolstraat 2. Toeset Zoon (A), winkeliers in groenten, Warmoesstraat 9. Toeset (E C), smid, Leliestraat 13. Toeset (J), schoenmaker. Veldlaan 5. Toeset (J), winkelier, Korte Vlamingstraat 2. Toeset (L), winkelier, Gierstraat 61. Toeset (mej. M), Lange Annastraat 4Cc. Toeset (P), winkelier, Oranjestraat 89. Toewater, geb. Prins (mevr. wed. A), Plorapark 27. Togt (A van der), hoofdopz. bij den prov. waterstaat, Statenbolw. 20. Tol (A), onderwijzer, Wilson plein 4. Tol (J), werkman gemeentere&jging, Haarlemmerliedestraat 8. Tol (J van), broidslijter en winkelier, De-Clercqstiaat 121. Tol Jz. (J C van), boekdrukker, Burgwal 13rood. Tol (J van der), werkman, Raamsteeg 17d. Tollenaar (G H B), onderwijzer, Koningstraat 16. Tollenaar (K), mr. smid, Gortesteeg 13. Tollenaar (L), schoensmeerfabr. en wink, in toiletart.,Koningstr. 16. Tollenaar (L T J), ambtenaar H. IJ. S. M., Koningstraat 16. Tombe (mej. A C M A des), Zijlstraat 68. Tombergh (II C), makelaar en comm. in effecten, Kruisstraat 7. Tommerup (wed. E J), Leidsehe Vaart 22. Torgeren (G van), bloemislkntcht, Linschotenstraat 34. Tongeren (D H van), onder-opz gem.-rein., Papentorenvest 76. Tongeren Jr. (D H), mr. schoenmaker, Nieuwe Spaarnwouderstr. 16. Tongeren (wed. E van), strijkster, Korte Poellaan 10. Tongeren (E H van), fakriekswerker, Oranjeboomstraat 69. Tongeren (H van), smid, Gastbuislaan 172. Tongeren (H J van), winkelier, Kleine Houtweg 1. Tongeren (J van), werkman, Kenaustraat 8r. Tongeren (J van), koopman, Nassaulaan 62a. Tongeren (T H van), werkman, Wagenweg 66a. Tongeren (W A van), schilder, Ursulasteeg 10n. Tongeren (W A van), horloge- en klokkenhandelaar, Gierstraat 42. Toole (J J), modiste, Smedestraat 13. Tooien (G), bloemistknecht, Witte-Heerensteeg 8. Toornenburgb (p J c van), candidaat-notaris, Zijlweg 71 d. Toornend (C), oppasser, Baljuwslaan ïa. Toornend (C J), apothekersknecht, Dubbele Buurt 36. Toornend (J), timmerman, Bakkerstraat 31. Top (J), ambtenaar H. IJ. S. M Kinderhuissirgel 4. Toppers (wed. H), Rozenstraat 51 s. Tork (D J), lettergieter, Linschotenstraat 30. Tork (H H), melkverkooper, Linschotenstraat 50. Tork (P J), schilder, Kleine Houtstraat 101b.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 325