298 Torlau (J J), Ruijcha verstraat 20. Torre (A D), bierbottelaar, Antboniestraat 49. Torringa (It), stukadoor, Koksteeg 2. Toussaint (A), ïïeerensingel 27. Touw (E), vrachtrijder, Tulpenstraat 13. Touw (C van der), zadelmaker, Amsterdamstraat 36. Traanberg (J A), bouwkundige, Kinderhuissingel 54. Traanberg (mej. J E J), pensionhoudster, Keizerstraat 4. Traksel (C), broodslijter, Oranjeboomstraat 23a. Traksel (O), agent van politie, Gedempte Raamgracht 4. Traksel (E P), Nassaulaan 34d boven. Traksel (J), winkelier in schoenen en laarzen, Breestraat 7. Traksel, geb. Van der Laan (wed. M), Lange Annastraat 40b. Traksel (P), metselaar, Boerensteeg 22. Traksel (W), steendrukker, Brouwersvaart zijweg A 42. Traksel (wed. W), uitdraagster, Lange Poellaan 22. Traksel (wed. W), Barrevoetestraat 7a. Traksel (W J), werkman, Nassaulaan 22c. Tramberg W E), gep kapt. O.-I. leger, Wilhelminastraat 5. Trautig (J), werkman, Zuidp dderstraat 62rood. Travaglino (mej. A M C), Jansweg 38. Travaglino, geb. Hemelrijk (mevr. wed. P J), Ged. Oude Gracht 110. Travaglino (mej M), Gedempte Oude Gracht 110. Treffers (D), aard werker, Gasthuis vest II. Trenité (mej C M M), Wilhelminastraat 7. Trenité (mej. 1 P M), Wilhelminastraat 7. Trenité (mej. M M), Wilhelminastraat 7. Trenité (mej. W E), Wilhelminastraat 7. Treur (D), melkslijter, Heerensingel 95. Treur (wed. R), Prankestraat 12. Treuren (C), werkman gemeentereiniging, Wijde Appelaarsteeg 12. Treuren (J), voermansknecht, Tuinstraat lit. Trigt (H A van), kunstschilder, Koninginneweg. Trip (J H), leeraar in gesch. en aardrijkskunde, Harmenjansweg 31. Trois (J P M la), Groote Houtstraat 130. Troll (C L), mr. smid en slotenmaker, Cornelissteeg 4 en 6. Troll (P), onderwijzer, Kleine Houtstraat 87. Tromp (C), landbouwer, Kleverlaan 3. Tromp (firma wed. Corn.), in kruidenierswaren, Kruisstraat 14. Tromp, geb. Meeth (mevr. wed. H G), Ged. Oude Gracht 53. Tromp (N), bloemistknecht, Oranjestraat 107. Trompetter (D), mr. kleermaker, Witte-Heerensteeg 14rood. Trompetter (H), schilder, Wijde Appelaarsteeg 14. Troost (J), Bakenessergracht 31. Tros (J P), smid, Oranjeboomstraat 63. Tros (Th.), gevangenbewaarder, Lange Margarethastraat 38rood. Trosée (G B A), Prankestraat 36.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 326