300 Tijssen (J E), werkman, Witte-Heerensteeg 53a. Tijssen (J G), schoen- en laarzenmaker, Breestraat 28. Tijs en (J M), Pieter-Kiesstraat 11. Tijssen (M A), bloemkweeker, Korte Annastraat 10. Tijssen (wed. P), Korte Annastraat 10. Tijssen Jr. (P), landbouwer, Korte Annastraat 10. Tijssen (S P), bloemkweeker, Brouwersvaart 130. Tijssen (W), schoen- en laarzenmaker, Korte Annastraat 1. Tijssen VV), Korte Annastraat 10. u. IJbbens (M), Wagenweg 54b. Uchtmann (G), winkelier in riet- en mandewerk, Sniedcslraai 31. Eden (J van), lettergieter, Casteleijnstraat 18. Eden (P van), koopman, Frankestraat 15. Eden (wed. P van), Kenaustraat 8c. Edink (J), adj.-comm. ter prov griffie v. N.-Holland, Kruisweg 38rd. Eelman (F A), Orarijeboomstraat 93rood. Efford (Q,uarles van). (Zie Quarles.) Ehlen beek, geb. Le Roux (mevr. wed. P F), Maerten-v.-Heemsk.str. 3. Ehlenbroek (G D), fabrikant, Parklaan 49. Ehlenbroek (mevr. wed. M A), Parklaan 12, Eilenbroek (mej A), Nieuwe Gracht 2t. Eilenbroek (L), Melkboerensteeg 2. Eilenbroek (L), Wijde Appelaarsteeg 3a. Eilenburg (D), winkelier, Lange Annastraat 23. Eilenburg (H), boekdrukker, Glasblazersstraat 21. Eilenburg (R), timmerman, Oranjestraat 17. Eilenburg (EL), timmerman, Brouwersvaart zijweg A 37. Eilenburg (P), Gedempte Raamgracht 65. Eitenbosch (A), comm. in effecten, firma Brinkman Co., Zijlstr. 78. Eitenbosch (M), firma M Eitenbosch Co., uitgevers van het vliegend blad »üe Spaarne-bode» en het Adresboek van Haarlem, exploitanten der meteorologische annoncenklokken, annoncen- bureau voor alle dag- en weekbladen, Warmoesstraat 18. Eitendaal (A), zadelmaker, Barendsestraat 43. Eitendaal (A), HeerensiDgel 127. Eitendaal (J), mr. smid, Dubbele Buurt 8. Eitendaal (J), winkelier in vleeschwaren, Ged. Raamgracht 13. Eitendaal (J G), tapper, Dubbele Buurt 10. Eitendaal (L), metselaar, Rozenstraat 51 p. Eitermark (M G), kleermaker, Lange Wijngaardstraat 19rood. Eittenbogaard (J), horlogemaker, Groot Heiligland 6ürood. Eittenbosch (H), kantoorbediende, Ridderstraat lOrood. Eittenbosch (M), aanspr. en aann. v. begrafen., Pieter-Kiesstr.79rd. Eittenbosch (W H), winkelier in drogerijen, verfwaren, spece rijen en toilet-artikelen, Spaarnwouderstraat 37.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 328