303 Valk (N), schilder, Brouwersvaart zijweg A 6. Valk (A van der), candidaat-notaris, Manritsstraat 11. Valk (A C G van der), smid, Burgwal 87. Valk (mej. C van der), Plein 10a. Valk (C C van der), electricien en machine-technicus, Turfm. 4rood. Valk (E van der), winkelier, Valkensteeg 4. Valk (J G van der), reiziger, Ridderstraat 26. Valk (T J C van der), slagersknecht, Jansweg 37rood. Valkema Blouw (dr. R A J), leeraar in de wis- en natuurkunde aan het gymnasium, Oranjekade 33. Valken (K K A), hoofd der Tweede tusschensohool en leeraar aan rijksnormaallessen, Oianjekade 9. Valkenburg, geb. Van Calès (C van), Oranjekade 37. Valkenburg, geb. Van Gilse (mevr. wed. CC van),Leidsehe Vaart 108. Vallenduuk (A), kleermaker, Klein Heiligland 62. Vailenduuk (A C), agent levensverz., Wijde Geldeloozepad 45. Vallenduuk (D), koffiehuishoudster, Klein Heiligland 77. Vallenduuk (P D), beambte bij de posterijen, Papentorenvest 52. Vallenduuk (P D), timmerman, Tulpenstraat 52rood. Vallentgoed (T), inspecteur levensverzekering, Leidschestraat 11. Vallentgoed (W W), onderwijzer, Gaelstraat 10. Vander (C), mr. varkensslachter, Leidschestraat 78. Vander (J), mr. timmerman, Korte Houtstraat 3. Vangst (A van der), Schachelstraat 37. Vangst (H C van der), commies gem.-secretarie, Rolhuizen 10. Vangst (mej. M R van der), depothoudster der Haarlemmerolie- fabriek firma C de Koning Tilly, Spaarne 43. Vangst(J C van der), reparat. v. porselein- en lakw., Brouwersstr. 10. Vangst (J H van der), kantoorbediende. Brouwersstraat 10. Vas Dias (M), commissionnair, Groote Houtstraat 31rcod. Vas Visser (N), Florapark 33. Vasen (A), smid, Klaverstraat 2. Vasen Hz. (A), stoom-wasch- enstrijkinr.,Zuider-Buitenspaarne 118. Vasen (A F), kleerbleeker, Amsterdamsche Vaart 24. Vasen (H), kleerbleeker, Zuider-Buitenspaarne 16. Vasen (P), stoom-kleerbleeker, Amsterdamsche Vaart 18. Vasen (P J), stoom-wasch bleek- en strijkinr Z.-Buitenspaarne 22. Vassen (C J van), Hazepaterslaan 2e. Vaske (mej. H), Warmoesstraat 23e. Vastenboven (J H van), metaaldraaier, Amsterdamstraat 3p. Vastenhoven (W T van), winkelier in kunstbloemen en mode artikelen, Anegang 35 en 37. VasteLouw (wed. D), kostuumnaaister, Nieuwe Kruisstraat 24rood. Vastenouw (F), smid, Korte Begijnestraat 16. Vastenouw (H N), brooddepothouder, Groot Heiligland 19. Vastenouw (H N), mr. smid, Groot Heiligland 42. Vaumont (P M VV), petroleumkoopman, Lange Poellaan 41d.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 331