306 Velden (P), boekbinder, Lange Poeliaan 6. Velden (D van), brooddepothouder, Kruisweg 37. Velden (A van der), mr. zadelmaker, Oude Groenmarkt 8. Velden (A van der), Leliestraat 38. Velden (wed. Van der), Kleine Houtstraat 43rood. Veldheer (G), beeldhouwer, Gedempte Raamgracht 39. Veldheer (G J), ambtenaar H. IJ. S. M., Groote Houtstraat 6. Veldheer (wed. J), Klein Heiligland 6( d. Veldheer, geb. Weeber (wed. J J), winkelierster in mode-artikelen en kindergoederen, Groote Houtstraat 6. Veldheer (J W), huis- en decoratieschilder, Ged. Oude Gracht 41. Veldheer (P), bode levensverzekering, Lange Lakenstraat 20rood. Veldhoven (i B van), Scheepmakersdijk 57. Veldhuis (D), timmerman, Berekheijdestraat zijweg A 1. Veldhuis (G), wagenmaker, Ruijsdaelstraat 8. Veldhuis (J). plaatdrukker, Ripperdasteeg 2. Veldhuizen (M), werkman, Gasthuislaan 113. Veldhuijsen (A J van), letterzetter, Kerkstraat 3. Veldhuijsen Jr. (A J vaD), bloemist, Kerkstraat 3. Veldhuijsen (wed. A L van), Gierstraat 74. Veldhuijsen Jr. (A L van), smid, Rozenpriƫelstraat 21. Veldhuijsen (G J van), barbier, aanspreker en lijkbez., Hagestr. 31. Veldhuijsen (J H van), handelaar in bieren, aanspreker en lijk bezorger, IN assaustraat 3. Veldhuijsen (L van), aanspr. en lijkbezorger, Oude Groenmarkt 1. Veldhuijsen (L van), kantoorbediende, Brouwersstraat 81 Veldhuijzen (K H van), magazijnknecht, Papentorenvest 16. Veldkamp (S), steendrukker, Groot Heiligland 73. Veldmeijer (j), spoorwachter, Oude Weg 33. Veldt (A van der), grondwerker, Oranjeboomstraat 61. Veldt (mej. A van der), Kleine Houtstraat 33. Veldt (C van der), stoker, Assendelverlaan 3e. Veldt (C van der), winkelier, Glasblazersstraat 2. Veldt (P van der), bloemistknecht, Leidschestraat 71. Veldt (G van der), aardwerker, Gasthuislaan 26. Veldt (G van der), metselaar, Sophiastraat 3d. Veldt (G van der), werkman, Heerenlaan 28. Veldt (G J van der), koetsier, Meesterjoostenlaan 4. Veldt (J van der), bloemist knecht, Oranjeboomstraat 78. Veldt (J van der), bloemistknecht, Oranjeboomstraat 72. Veldt (J van der), sigarenmaker, Nassau laan 5rood. Veldt (J van der), werkman, Kousebandslaan 4f. Veldt (wed. J van der), Brouwersvaart 94. Veldt (J A van der), melki erkooper en winkelier in boter en kaas, Kleine Houtstraat 309. Veldt (mej. M van der), Kleine Houtstraat 93. Veldt (N van der), groentenhandelaar, Voortingstraat 55.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 334