307 Veldt (N van der), melkverkooper, Lange Lakenstraat 22. Veldt (S van der), bloemistknecht, Kinderhuisstraat 11a. Veldt (W van der), koopman, Zomervaart 21a. Veldwijk (C), metselaar, Vooruitgangstraat 78. Veldwijk (E), handelaar in boter en eieren, Hoogstraat 6. Vellema (mej. A), Kruisstraat 41c. V elleman (A), koopman in lompen en metalen, Lange Raamstr. 30. Velleman (L), koopman in lompen, De-Haasstraat 8. Vellinga (H), loodgieter, Brouwersstraat 2d. Velsen (A H P van), tirma Anton van Velsen Co., bloemisten en groothandelaars, Wagenweg 54m. Velsen (C A van), tuinman, Brouwersstraat 129. Velsen (F van), spoorwegwerker, Zijlweg 15b. Velsen (wed. F van), Zuider-Buitenspaarne 15. Velsen (J T van), steenbikker, Omvalspoort 6. Velsen (N van), sigarenmaker, Schouwtjeslaan 12. Velsen (wed. T B W van), Leidschestraat 8. Velthuis (J te), smid, Voortingstraat 16. Veltkuijs (D J), smid en wink, in tabak en sigaren, Kamperstr. 19. Velthuijs (R), tuinbaas, Twijnderslaan 49a. Velthuijsen (G), voorganger bij de gem. der Zevende-dag-Baptisten, uitgever van //De Boodschapper// en //De Christen-Geheelont houder//, Nieuwe Gracht 36. Velthuijsen (Hendrik), timmerman en aannemer, Spaarnwouderstraat Ï8. Velthuijsen (J), roggebroodbakker, Houtmarkt 43rood. Velthuijsen (J), boekhouder, Parklaan 31. Velthuijsen (Joh.), mr. huis- en kachelsmid, Anthoniestraat 9. Velthuijsen (J C), wagenmaker, De-Keijstraat 5. Velthuijsen (S), machinaal-roggebroodbakker en handelaar in fijne houtwaren, Spaarnwouderstraat 39. Velthuijsen (C J van), huis- en rijtuigschilder, Kerkstraat 22. Velthuijsen (J M van), mr. schilder, en glazenm., Bakenessergr. 4. Velthuijsen (J M J van), rijtuigschilder, Ged. Raamgracht 58. Velthuijsen (J S van), timmerman en aannemer, Nassaulaan 68. Velthuijsen (J W van), timmerman, Klerksteeg 2b. Velthuijsen (L J van), decoratieschilder, Bakenessergracht 4. Velthuijsen (M vaD), onderwijzeres, Bakenessergracht 4. Veltkamp (H), werkman, Leliestraat 40. Veltkamp (L), brievenbesteller, Assendelverlaan 48. Velu (mej. L), linnennaaister, Barendsest-raat 42. Velzen (A van), werkman, De-Witstraat 18. Velzen (H van), loopknecht, Lange Margarethastraat 20b. Velzen (J vaD), schilder, De-Clercqstraat 125. Velzen (J A van), werkman, Burgwal 31c rood. Velzen (W van), winkelier in boter enz., Gasthuislaan 160. Ven (A A van de), opzichter H. IJ. S. M., Fabriciusstraat 17.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 335