308 Ven (J F van de), comm. der telegraphie, Barrevoetestr. 15rood. Ven (dr. E van der), conservator van Teylers stichting en school opziener, Spaarne 14. Vendt (M de), koopman in matten, Korte Wolstraat 2. Venema (G), Zomervaart Hp. Venneker (C), timmerman, Regulierstraat 27. Vennekool (W G), lid der firma H Kleinmann Co., lichtdruk ker, Duvenvoordestraat 4. Vens (<J), sigarenmaker, Sclioterweg 35. Verbaten (M), werkman, Begijnhof 2rood. Verbeeck (W), in modes, Warmoesstraat 29. Verbeek (A G), bankwerker, Klein Heiligland llrood. Verbeek (E), depothouder der Singer-maatschappij, Smedestr. 36rood. Verbeek (Cl A), grossier in gedistilleerd, hoofd agent der stooin-bierbrouwerij „D'Oranjeboom" te Rotterdam, Breestraat 11. Verbeek (J), firma G A Verbeek, koopman in aardappelen, Koksteeg 12. Verbeek (3), werkman, Saenredamstraat 48. Verbeek (J), Spaarnwouderstraat 102. Verbeek (J A), werkman, Baljuwslaan 5b. Verbeek (wed. M), De-Witstraat 16. Verbeek Vrolijk (wed. F J), Wijde Appelaarsteeg 3a. Verberne (P A), timmerman, Brouwersvaart 72. Verberne (P B), mr. timmerman, Nassaulaan 31. Verboog (wed. M G), Anthoniestraat 8. Verbruggen (J), werkman, Zuider-Buitenspaarne 24a. Verbruggen (wed. M C), Magdalenastraat 3rood. Verbruggen (wed.), Groote Houtstraat 144r. Verburg (mej. D E C), Kinderhuissingel 68b. Verburg (mej. E N W), Kinderhuissingel 68b. Verburg (mevr. wed. W A S), Coornhertstraat 11. Verdel (wed. C), Leliestraat 9a. Verdel (wed. D C), handel in aardappelen, Bakenessergracht 107. Verdel (H), koopman in aardappelen, Kamperstraat 16. Verdel (J), koopman in aardappelen, Ursulasteeg 3. Verdel (J), werkman, Klein Heiligland 34. Verdel, geb. Houtgraaf (wed. M), bloemisterij, Zuider-Buitensp. 65b. Verdel (N M), winkelier in boter en melk, tipekstraat 6. Verdel (R), melk- en boterhandelaar, Lange Veerstraat 28. Verdonk (C), voorslaander, Vogelkoopsteeg 9. Verdonk (wed. H), werkvrouw, Lange Molenstraat 12c. Verdonk (J), bloemistknecht, Nassaulaan 23rood. Verdonk (J B), ijzergieter, Brouwersvaart zijweg A 64. Verdonk (mej. M M), Gedempte Voldersgracht 21k.. Verdonkschot (J D), schilder, Zuidpolderstraat 96. hVereenigmg// (Sociëteit), Lange Begijnestraat 13 en 15.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 336