311 Vermeer (L), ketelsmid, Spaarn wouderstraat 70a. Vermeer (L), smid, Burgwal 107. "Vermeer (M. J), lettergieter, Vau-Marumstraat 66rood. Vermeer (N D), loodgieter, Zuiderstraat 27rood. Vermeer (P), werkman, Nassaulaan 19. Vermeer (mej. Pli.), Amsterdamstraat 40. Vermeer (Th.), Scheepmakersdijk 15. Vermeer (Th.), werkman, Lange Lakenstraat 3. Vermeer (W), koopman, Jacobstraat 21. Vermeer (W), Groot Heiligland 55. Vermeer (W), horlogemaker, Glasblazersstraat 41. Vermeer (W), po tier, Nassaustraat 25rood. Vermeer (W), winkelier iu groenten en fruit, Nassaustraat 8. Vermeer (wed.), Leliestraat 15a. Vermeere (B), koopman, Dubbele Buurt 46. Vermeeren (A), koperdraaier, VoortiDgstraat 45. Vermeeren (B), hout- en ivoordraaier, Korte Lakenstraat 6. Vermeeren (J), smid, Saenredamstraat 26rood. Vermeeren (J), werkman, Korte Doelstraat 1. Vermeeren (J), werkman, Gasthuislaan 38. Vermeeren IJ F), werkman, Kinderbuisstraat 3. Vermeeren (M), werkman, Voortingstraat 9. Vermeeren Jr. (M), boekdrukker, Voortingstraat 9. Vermeerên (P), werkman, Hondensteeg 8a. Vermeeren (T), strijkster, Korte Lakenstraat 6. Vermeeren (W), werkman, Gedempte Voldersgraeht 65. Vermeulen (A), gasfitter, Kleine Houtstraat 36b. Vermeulen (A J), werkman, Brouwersstraat 49. Vermeulen (C), steenhouwer, Oranjeboomstraat 174. Vermeulen (C), agent levensverzekering, Barendsestraat 15rood. Vermeulen (H), draaier, Essenstraat 33rood. Vermeulen (H), Zuidpolderstraat 39. Vermeulen (wed. H), Zijlstraat 53rood. Vermeulen (J), smid, Kamperstraat 23rood. Vermeulen (J), kruidenier, Van-Marumstraat 18. Vermeulen (J), rijtuig- en wagenmaker, L. Margarethastraat 6. Vermeulen (J G), schilder, Zuid polderstraat 74. Vermeulen (J H), stoffeerder, Klein Heiligland 46rood. Vermeulen (1 H), firma gebr. Vermeulen, winkeliers inheeren- mode- en toiletartikelen, Barteljorisstraat 10. Vermeulen (P), stads-werkman, Zuider-Buitenspaarne 9. Vermeulen Hzn. (R), directeur van het stads-armen- en zieken huis, Sehotersingel 2. Vermeulen (Gebr.), heeren-modemagazijn, Barteljorisstraat 10. Vermeij (J), smid, Ruijsdaelstraat 22rood. Vermeijs (H), timmerman, Lange Heerenvest 62. Vermolen (W), Scheepmakersdijk 5.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 339