5 Andrea (A H), De-Clercqstraat 109. Andréa (C W), naaister, Gedempte Oude Gracht 23. Andrea (D), graveur, Leidschestraat 38. Andrea (D), reiziger, Pieter Kiesstraat 74. Andrea (Dav.), lettergieter, Meuwe-Kerksplein 11. Andréa (H G), horlogemaker, Oude Raamstraat 6rood. Andrea (J), wijnkoopersknecht, Turfsteeg 2a rood. Andréa (M J), modiste, Groote Houtstraat 98. Andrea (W), goudsmid en graveur, Korte Margarethastraat 1. Andrée (G C), timmerman, Oranjestraat 163. Andrioli (C), schoorsteenveger, Drossestraat, 14 c. Andriessen (J), smid, A.-L.-Dyserinckslraat 24. Andriessen (N H), muziekdirecteur, Bakenessergracht 26a. Andringa (J), wagenmaker, Vooruitgangstraat 84. Andrist (J 1)), boekhouder, Zijlweg 83. Anemaet (P G A), gep. kolonel O.-L leger, Korte Dijk 11. Anker (eez.), naaisters, Burgwal 17rood. Anker (H van den), kleermaker, Oranjeboomstraat 46. Anker (J van den), steendrukker, Oranjestraat 178. Anker (J van den), winkelier, Ursulasteeg 7. Anker (T J van den), timmerman, Zoetestraat 21rood. Annaert (W), bierbrouwersknecht, Bakkerstraat 27. Anslijn (mej. C), Gierstraat 46. Anten (B J M), dienstman, Groote Houtstraat 144 j. Anten (W), winkelier in groenten, Klaverstraat 24. Antonie (J), zandvormer, Saenredamstraat 76rood. Antonisse (A J), hloemistknecht, Palmstraat 9u. Antonisse (C), boekbinder, Lange Vlamingstraat 22. Antonisse (C D), ambtenaar gemeentewerken, Gaelstraat 53. Antonisse (D), huisschilder, Berckheijdestraat zijweg A 7. Antonisse (D), De-Clercqstraat 88. Antonisse (D), glas-lijper, Gedempte Raamgracht 1. Antonisse (G A), sigarenhandelaar, Voortingstraat 12. Antonisse (H), werkman, LaDge Raamstraat 16rood. Antonisse (H J), schilder, Lange Hofstraat 8. Antonisse Jr. (H J), timmerman, Lange Hofstraat 8. Antonisse (H P), werkman, Brouwersvaart zijweg B 63. Antonisse (J), werkman, Gasthuislaan 30. Antonisse (J), werkman, Brouwersvaart zijweg B 50. Antonisse (J), mr. timmerman, Brouwersstraat SOrood. Antonisse (P), werkman, Wester-Boogaardstraat 12rood. Antonisse (S), bloemistknecht, Kleine Houtweg 73b. Apeldoorn (W G), Nassaulaan 82. Apetz (J), controleur Haarl. broodfabriek, Zaksteeg ?rood. Apetz (J), werkman, Lange Boogaardstraat 7a. Apetz (wed. J), De-Clercqstraat 90. Appel (R), slagersknecht, Kleine Houtstraat 21rood.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 33