312 "Vermond (B A T), smid, Lange Heerenvest 4. Vernout (A), administrateur, Kleine Houtweg 3. Vernout (mej. B C), Zijlstraat 3firood. Vernout (G A), photograaf, Nieuwe Gracht 46. Vernout (wed. H C), lirma H C Vernout, loodgieter en zink- werker, Gedempte Oude Gracht 123. Vernout (J E C), zaadhandelaar en bloemist, Wijde Geldelooze- pad 44. Woonplaats: Wijde Geldeloozepad 58. Vernout (mej. M S). Zijlstraat 36rood. Vernout (P), smid, H aam steeg 10c. Vernout (W B), loodgieter, zink werker, leidekker en aanlegger Tan waterleiding, firma A en J E Vernout Zn., Jansstraat 17. Vernout Az. (W B), boek- en papierhandelaar, Warmoesstraat 10. Verpoorten (A B), mr. schilder, Wagenmakerslaan 3. Verputten (F H), steenhouwer, Kampersingel 60m. Verputten (L J), steenhouwer, Papentorenvest 60. Verputten (P J), goud- en zilversmid, Glasblazersstraat 29. Verquerene (J), werkman, Oude Weg 43a. Verraart (J B), letterzetter, Ruijsdaelstraat 7rood. Verrel (H W), stoker, Haarlemmerliedestraat 46. Verrijk (J), kruier, Rozenstraat 51 x. Verrijk (K C), Harmenjansweg 43. Versaan (J A), bierhuishouder, Heerensingel 3. Verschuir (mej. A H C), pensionhoudster, Ruijchaverstraat 21. Versélewel de Witt Hamer (F C), conc. ïeylers mus., Spaarne 16rd. Versfeit (U J K), notaris, Florapark 19. Versloot (P), werkman, Lange Raamstraat 33. Versluis (mej. A), Leidschestraat 60. Verspeek (wed. J), Anthoniestraat 51 h. Versteeg (J), metselaar, A.-L-Dyserinckstraat 8. Versteeg (J), metselaar, Lange Raamstraat 40. Versteeg (J), winkelier, Meesterlottelaan 27. Versteeg (L), magazijnknecht, Berckheijdestraat zijweg A 24. Versteeg (M), mr. schoen- en laarzenmaker, Donkere Spaarne 10. Versteeg (P), bakkersknecht, Romolenstraat 21. Versteegh, geb. Vis (mevr. wed. A), Leeghwaterstraat 4. Versteegh (J), officier ter koopvaardij, Schachelstraat 38rood. Verster (mej. C C F), Raamvest 3. Versterre (B), sigarenmaker, Burgwal 57. Versterre (G P), bloemistknecht, Hondensteeg 5. Versterre (Th.), sigarenmaker, Jan-Steenstraat 27. Verveen (J T), verpakker, Bakenessergracht 107boven. Vervoorn (A P), boekhouder, agent der Zuidhollandsche Hypo theekbank, Leidsche Vaart 25P. Verwaal (E), onderwijzer, Leidsche Vaart 54. Verwaaij (G N J), agent van politie, Ruijsdaelstraat 15. Verwer (G), schippersknecht, Burgwal 3.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 340