A 315 Visser (A), gep. brievenbesteller, Nassaulaan 57. Visser (A), schoenmaker, Begiinhof 24. Visser (A J), bloemistknecht, Tybautstraat 6rood. Visser (B), werkman, Lange Poellaan 8c. Visser (B), koffiebuishouder, Lange Annastraat 56. 15. i Visser (B H), mr. broodbakker, Breestraat 1. n_CL Visser (C), concierge Haarl. Bankvereeniging, Zijlstraat 76. Visser (C), schilder, Houtmarkt 11f. Visser (C), hoofdagent bierbr. //'t Haantje/', L. Heerenstraat 24. Visser (wed. C), mangelvrouw, Molensteeg 27. Visser (C J M), leerares H. B S. voor meisjes, Zijlvest 25. Visser (D), kleermaker, Zuidpolderstraat 31rood. Visser (D), werkman, Brouwersstraat 147a. Visser (D), werkman gemeentereiniging, Amsterdamstraat 3k. Visser (mej. E), Popelingstraat 9rood. Visser (Pr.), kweekeling rijkskweekschool, Donkere Spaarne 14. Visser (P J), korenmolenaar en koopman, Parklaan 74. Visser (G), makelaar in tabak, Rii perdastraat 14. Visser (G J), gasfitter, Lange Poellaan 8 c. Visser (G N), mr. zadelmaker, Nieuwe Kruisstraat 6. Visser (H), kleermaker, Groot Heiligland 26rood. 44. Visser (H «F), winkelier In zijden stoffen, Ctroote Houtstraat 24. Visser (dr. H Prins), arts, Jansstraat 57. Visser (J), handelaar in brandstoffen, Znidpolderstraat 29. Visser (J), schilder, Assendelverlaan 60. Visser (J), sigarenmaker, Korte Vlamingstraat 1. Visser (J), mandenmaker, Lange Lakenstraat 8. Visser (J), schilder, Spaarne 9. Visser (J H), tafelbediende en aann. v. begraf, K. Vlamingstraat 3. Visser (J H), werkman, Lange Poellaan 26. Visser (J P), korenmolenaar en koopman, Parklaan 74. Visser (K), schippersknecht, Leliestraat 18c. Visser (K), kruidenier, Pieter-Kiesstraat 2a. Visser (N), werkman, Wester-Bogaardstraat 9. Visser (N C), metselaar, Lange Vlamingstraat 21. ken Visser (N Vas), Florapark 33. Visser (P), bakkersknecht, Voortingstraat 23. Visser (P), koopman, Hagestraat 20c. Visser (P), metselaar, Van-Marumstraat 35. Visser (P), timmerman, Assendelverlaan 49. Visser (R), smid, Kennemerstraat 9h rood. Visser (T), onderwijzeres, Coornhertstraat 21. Visser (W), leeraar in de gymnastiek aan de H. B.-scholen, de directeur H. M. M. Zander-Instituut, Kleine Houtweg 31. Visser (wed. W de), brood- en koekbakkerij, Zijlstraat 29. Vissers (A H), machinist, Groote Houtstraat 144ij.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 343