316 Vissers (C), Delftstraat 35rood. Vissers (C), winkelier in schoenwerk, Gedempte Raamgracht 13a. Vissers A Xoon (H), winkelier in schoenen en laarzen, IVobelstraat 13. Vissers (L 11), ambtenaar H. IJ. S. M., Gaelstraat 39. Vita (mevr. wed. H de), Kruisstraat 4i. Viaderacken, geb. Van Poreest(mevr. wed G P van),Wilhelm.str. 32. Vlaming (K), schippersknecht, Zaksteeg 16. Vlaming (A de), Gasthuissingei 20. Vlasveld (H), Gaelstraat 20. Vlaswinkel (D), bode prov. gouvernement, Regulierstraat 15. Vleeshouwer (G de), Gierstraat 10. Vleeshouwer (firma G de), winkelier en magazijnhouder in onder goederen, Gierstraat 10. Vleeshouwer (wed. J de), Gedempte Voldersgracht 13. Vleeshouwer Co. (N G de), wink, in gem. ouderg., Warmoesstr, 14. Vlerk (A J van der), horlogemaker, Zijlstraat 5. Vlerk Jr. (A J van der), horlogemaker, Korte. Begijnestraat 29. Vlerk. (J hl van der), timmerman, Rollandstraat 4. Vlerk (N van der), schoenmaker, Gierstraat 59. Vlie (wed. P van 't), waschvrouw, Nobelstraat 7. Vlie (F J van 't), mr. varkensslachter, Doelstraat 28. Vlie (G J van 't), sigarenmaker, Palmstraat llrood. Vlieger (J de), rijksambtenaar, Rustenburgerlaan 17. Vliet (A W van), werkman, Koolsteeg 24. Vliet (C B van), mr. schilder ambachtsschool, Wagenweg 5SL. Vliet (F van), schilder, Spaarnwouderstraat 72b. Vliet tG van), bierbrouwersknecht, Dubbele Buurt 22a. Vliet (J van), mr. hout- en ivoordraaier, Klein Heiligland 41. Vliet (J van), brievenbesteller, Van-Marumstraat 62. Vliet (K van), instrumentmaker, Frankestraat 9. Vliet (L van), timmerman, Regulierstraat 20. Vliet, geb. Harsveldt, (mej. P J van), Parklaan 28. Vliet (W van), Zakje 2. Vliet (A L van der), timmerman, De-Clercqstraat 156. Vliet (F van der), pakhuisknecht, Brouwersvaart zijweg B 49. Vliet (H van der), scheepmaker, Schalkwijkerstraat 11b. Vliet (P C van der), boekhouder, Lange Veerstraat 33. Vlinkerenvleugel (J), kantoorknecht bij de posterijen, Orapjestr. 125. Vlissingen (Paul C van), Leidsche Vaart 104. Vlist (J van der), Moiensteeg 23e. Vioemans (L A), timmerman, A.-L.-Dyserinckstraat 74. Vlodorp (J H), muziekonderwijzer, Spaarnwouderstraat 4. Vloten (mevr. wed. A van), Schotersingel 75. Vloten (H van), werkman, Lange Heerenvest 34. Vloten (W A van), Hooimarkt 8. Vlug (G), timmerman, Lange Poellaan 10.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 344