318 Vogelsang (J B), schoenmaker, De-Clercqstraat 94, Vogelzang (wed. J), Zaksteeg 4. Voigt (W H), koopman, Delftkade 10. Volker (wed. J), Bakenessergracht 58. Volker Jsz. (L), aannemer, WiLhelminastraat 1. Volkers (D F), chef sigarenmagaz. W G Boele Sr., Gr. Houtstr. 66. Volkers (D J), werktuigkundige, Spaarnwouderstraat 9c rood. Volkers Jr. (D J), draaier, Esschilderstraat 13. Volkerts (K), magazijnknecht, Van-Marumstraat 69. Volksbond (Nederlandsche R.-K.), Gedempte Oude Gracht 40. Vollaerts (wed. A M), Spaarnwouderstraat 41. Vollaerts (J G F), Anegang 23. Vollaerts (JIT M), chocolaadwerker, Linschotenstraat 27. Vonk (D), landmeter le kl. bij het kadaster, Oranjekade 35. Vonk (G), agent van politie, Oranjeboomstraat 5. Vonk (G J), magazijnknecht, Zuidpolderstraat 33rood. Vonk (gez.), winkelierster in garen, band enz., Gierstraat 32. Voogel (H), letterzetter, Bakkerstraat 18c. Vooges (mej. A M en E), fa Gez. Vooges, modistes, Gr. Houtstr. 150. Vooges (J), werkman, Leliestraat 44. Vooges (J), werkman, Bomolenstraat 3. Vooges (J), Tulpenstraat Llrood. Vooges (W C), kopergieter, Zuidpolderstraat 41. Vooges (W G), petroleumventer, Harmenjansweg 57t. Vooges (wed Kampervest 31. Voogt (J), meubelmaker, Berckheijdestraat zijweg A 3. Voordendag (A), stalknecht H. T. M., Jan-Steenstraat 22. Voordenhake (F J), vleeschhouwer, Zijlstraat 3. Voordenhake (J), werkman, Korte Lakenstraat 24. Voore (wed. A van), Koolsteeg 17. Voorham (C), kruidenier, Anthoniestraat 59. Voorn (F), mr. broodbakker, Breestraat 4. Voorn (G), mr. brood- en koekbakker, Anthoniestraat £2. Voorn (H), wagenmaker, Oranjestraat 163. Voorn (J), vélocipèdemaker, Zoetestraat 19. Voornveld (A van), Zijlweg 3a. Voornveld (J van), Zijlweg 3a. Voort (A van der), dames-kleedermaakster, Pieter-Kiesstraat 15. Voort (A van der), schilder, Pieter-Kiesstraat 15. Voort Az. (A van der), leeraar aan de H. B. S. met 5-jarigen cursns, Statenbolwerk 26. Voort (C van der), werkman, Valkensteeg 12. Voort, geb. Reudler (wed. C C van der), winkelierster in hand schoenen, Groote Houtstraat 49. Voort (G van der), Groote Houtstraat 42rood. Voort (H van der), winkelier, Spaarnwouderstraat 118. -Voort (wed. J H van der), Spaarnwouderstraat 9ïb.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 346