326 Wageningen (J vail), Raam vest 51. Wagner (C F D), muziekonderwijzer en leverancier van muziek voor partijen, Raaks 7 a. Wagner (C N), muziekonderwijzer. Raaks 7a. Wagner (J A), wagenknecht, Korte Jansstraat 2. Wagner (J J), hotel-, café- en restauratiehouder, Kruisweg 36. Wagner (J K L), gep. muzikant, Ddftstraat 2trood. Wagtendonk, geb. Von Schmidt auf Altenstadt (mevr. wei. I O t 8 van), Jansstraat 17. Wakker (mej. B), Jansstraat 63rooi. Wakker (mej. G), Kruisstraat 19. Wakker (H), boekhouder Haarl. Brood en Meelfabr., Jansstr. 63rd. Wal (wed. J J J ter), brooddepothoudster, Zuidpolderstraat 49. Wal (11 ter), groentenkoopman, Nauwe Geldeloozepad 20. Wal (A vau der), bakkersknecht, Esschilderstraat 2l. Wal (A van der), stalhouder, Smedestraat 38. Wal (mej. A van der), Lange Heerenstraat 43b. Wal (C van der), mr. behanger en stoffeerder, Lange Annastraat 54. Wal (mej. E van der), Koningstraat 33. Wal, geb. Otto (wed B vin der), Popelingstraat 2b. Wal (J van der), kleermaker. Wijde Geldeloozepad 50. Wal (J van der), koetsier, Korte Annastraat 14. Wal (W van der), werkman, Tulpenstraat 46. Wal (IJ van der),in graf kransen,imeiestraat 38. Wal (Z W van der), kleermaker, Gedempte V'oldersgracht 31. Walbeek (G van), kweekelingrijks-kweekschool, DonkereSpaarne 14. Walchren (mr. S J A van), president der arrondisement-rechtbank, Elorapark 30. Waleveld (C G), stoelenmatter, De-Witstraat 35. Waleveld (C J), werkman, Rozemarijnsteeg 2. Walewink (G), leeraar in de natuurkunde, Frans-Halsstraat 8. Walig (B), koopman, Lange Yeerstraat 35. Waljaard (wed. P J), Ursulasteeg 18rood. Walker (B H L E), kamer behanger, Hagestraat 5rood. Walker (R), bloemistknecht, Assendelverlaan 3d. Wall (wed H van der), Beeksteeg 23. Wall (J van der), koopman, Kinderhuisstraat 15. Wallaart (A. K Jsmid, Berckheijdestraat zijweg A 13. Wallach (A), koopman, Korte Boogaardstraat 6. Wallach (J), koopman, Wolstraat 13. Wallach (wed. Z), Begijnhof 20. Wallbrink (W J), stukadoor, Oranjestraat 32. Walle (C van der), werkman, Gedempte Oude Gracht 25a. Walle (J C van der), hoofdbest. d posterijen, Berckheijdestr. 33rood- Walle (J J van der), smid, Lange Heerenvest 106. Walle (L H van der), werkman, Gedempte Oude Gracht 25a. Wallekers (G), landbouwer, Romolenstraat 42.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 354