327 Waller (mr. A C), wethouder, lid van den gemeenteraad, redacteur "Haarl. Courant», Florapark 2. Waller Zeper (J), arts voor oog-, oor-, neus- en keelziekte, Spaarne 92rd. Walré (mej. C W van), Kruisweg 49. Wals (G), koopman en eierenhandelaar, Regulierstraat 30. Walsteijn (wed. A van), Nassaulaan 5. Walter (A C), secretaris der gemeente Haarlemmerliede en Spaarn- woude, Nieuwe-Kerksplein 13. Walter (A J), sigarenmaker, Klein Heiligland 2. Walter (C), agent van politie, Brouwersstraat 78. Walter (C), Sophiastraat 59. Walter Jr. (C), mr. broodbakker, Cornelissteeg 16. Walter (G), gemeentebode, Nieuwe-Kerksplein 13. Walter (G A), assistent bij de posterijen, Kruisstraat 36. Walter (J), smid, Lange Heerenstraat 37. Walter (mevr. J), Spaarne 26. Walter (J G), winkelier in kruidenierswaren, Sophiastraat 61. Walter (J J), concierge Chr. school, Kromme-Elleboogsteeg 5-7- Walwijk (C van), kruier, Nieuwe Kruisstraat 7. Walwijk (E van), kruier, Nieuwe Kruisstraat 11b rood. Wammis (D A), controleur H. IJ. S. M., Saenredamstraat3rood. Wanders (mej. C A), Gedempte Voldersgracht 21. Wanders (Th.), winkelier in parapluies, Zijlstraat 57. Wandscher (J D), stukadoor, Oranjestraat 95. Waning (wed. E), baker, Essenstraat 24 j. Waning (J), boekdrukker, Kleine Houtstraat 108. Waning (M J), deurwaarder bij de rechtbank, Jansstraat 75. Waning (P C), letterzetter, Lange Boogaardstraat 7. Waning (wed. T), Meesterjoostenlaan 2n. Waning (W C), boekbinder, Ravelingsteeg 6. Waning (W J B), kantoorbediende, Paviljoenslaan 1. Waning (mej.), Zuiderstraat 3. Wanrooij (mej. P J), Pieter-Kiesstraat 54rood. Wanrooij (M van), werkman, Nauwe Appelaarsteeg 26. Want (D), koopman, Leliestraat 16b. Want (D van der), Krom 14b. Wapstra (A), tabakskerver, Oude Raamstraat 5. Wapstra (P), ketelsmid, Teylerstraat 58. Wapstra (P), Rozenpriëelstraat lrood. Wapstra (S), magazijnknecht, Yoortingstraat 75. Warburg (H), tailleuse, Zoetestraat 30a. Warmenhoven (J K), directeur Confederatie, Nassaustraat 22. Warmer (B), magazijnknecht, Zuidpolderstraat 58. Warmer (J G), letterzetter, Valkeusteeg 8. Warmer (mej. M), Lange Heerenstraat 41 n. Warmer (S), bankwerker, Heerensingel 117. Warmerdam (A), winkelier, Scheepmakersdijk 53.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 355