338 Warmerdam (J), werkman, Nassaulaan 34 j. Warmerdam (P), melkverkooper, Nieuwe Groenmarkt 30. Warmerdam (W), schoenmaker, Spijkermanslaan 1. Warnaar (A), werkman, Tuinstraat Id. Warners (J), smid, Brouwersstraat Sta. Warnier (J H), boekdrukker en uitgever van //Haarlems Han delsblad//, Spaarne 3. Warnier (J N), deurwaarder bij de arr.-rechtb., Nassaustraat 14. Warning (J), winkelierster, Bakkerstraat 20a. Warning (J M), in manufacturen, Bakkerstraat 20. Wartena (D), Wilhelminastraat 4. Wartena (S I)), Esschilderstraat 3. Wasmus (J), smid, Gedempte Raamgracht 8. Wassenaar (A), werkman, Noorder-Schoolsteeg fcrood. Wassenaar (B M), smid, Raaks 7e. Wassenaar (L), wagenmaker, Saenredamstraat 17. Wassenberg (HL), leeraar, Begulierstraat 1. Wassenberg (J), werkman, Zuidpolderstraat 113. Wassman (J), Groote Houtstraat 151. Wasterval (wed. W), Lange Heerenvest 110. Water (A P van de), koopman, Zijlweg 62. Water (D van de), smid, Oranjeboomstraat 15. Water (P van de), Frederikspark 12. Waterdrinker (S), Brouwersstraat 142. Wateren (A van der), Sophiastraat 1c. Wateren (A van der), stoker, Nassaulaan 34 j. Wateren (wed. A van der), Ursulasteeg 9rood. Wateren (mej. E van der), Tuinlaantje 4rood. Wateren (H van der), lichtdrukker, Nassaulaan 17rood. Wateren (H M van der), winkelier, Gierstraat 55. Wateren (J van der), keurmeester, Nieuwstraat 7. Wateren (J van der), kantoorbediende, Bakenessergracht 48boven. Wateren (M van der), winkelier, Nassaulaan 12. W ateren (M van der), Keizerstraat 9. Wateringen (wed. Van), winkelierster, Korte Zijlstraat 13. Waterschot (firma A J), handelaar in eieren, fijne vleeschwaren en comestibles, Koningstraat 13. Watzema (H), timmerman, Vocruitgangstraat 16. Watzema (wed. M), Heerensingel 51. Watzema (W), stoker, Teylerstraat 37. Waveren (A van), schilder, Lombardsteeg 12rood. Waveren (G. van), winkelier, Leidschestraat 118. Waveren (G J van), graanhandelaar, Jansweg 2. Waveren (J van), loopknecht, Oranjeboomstraat 163. Waveren (wed. J van), Korte Dijk 3. Waveren (mej. S G van), Kruisstraat 11. Waveren (W van), petroleumventer, Oranjeboomstraat 142.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 356