332 Werff (B van der), onderwijzer, 2e Hasselaerstraat 4. Werff (G van der), agent van politie 3e kl., De-Clercqstraat 147. Werff (G van der), onderwijzer, Koningstraat 42. Werff Jr. (C van der), mr. timmerman, Breestraat 2. Werff (C C van der), technisch ambtenaar H. IJ. S. M., opzichter- teekenaar, Rozenlaantje 7. Werff (F N van der), bloemkweeker, Delftstraat 10. Werff (H van der), winkelier, Anthoniestraat 46. Werff (H van der), kaashandelaar, Brouwersstraat 13. Werff (wed. H van der), baker, Groot Heiligland 47. Werff (J van der), kleermaker, Leidschestraat lOrood. Werff (J van der), bankwerker, Bakenessergracht 100. Werff (J van der), schoenmaker, Zuidpolderstraat 43. Werff (J Th. van der), schilder, Bakenessergracht 100. Werff (mej. M C van der), Schoterweg 24. Werff (N van der), werkman, Oranjestraat 197. Werff (P van der), smid, Oranjestraat 38. Werff (T P van der), bakkersknecht, Barendsestraat 2)rood. Werker (J A van de), brievenbesteller, Gierstraat 53rood. Werker (J A van de), werkman, Leidsche Vaart 22b. Werker van Hooff (A M), A.negang 28. Werkhoven (C van), Oranjestraat 97. Wernik (wed. D), Kouseband slaan 4a Wernik (H), werkman, Oostindisch Vaartje 24. Wernik (J), fabrieksarbeider, Kennemerstraat 9h rood. Wernik (wed. W), firma wed. J Maas, correspondente der Algemeene Nederl. Militieverzekerirgmaatschappij, Jansstraat 73. Wertenberg (J), onderwijzer, Wilhelminastraat 62. Wertwijn (H), Bakenessergracht 3. Wertwijn (mej. W), dameskleermaakster. Bakenessergracht 3. Werve (F C Ruijgrok van der), barbier, Spaarnwouderstraat 86. Werve (J Ruijgrok van der), spoorbrugw., Friescbe-Varkenmarkt 1. Werve (J W Ruigrok van der), smid,- Biggensteeg 10. Wesel (mej. P W van), Ripperdapark 37. Wessel (G), werkman, Regulierstraat 34. Wesseldijk (C), werkman, Gasthuislaan 18. Wesseldijk (mej E), Bakknmstraat 16, Wesseldijk (G), leeraar aau het gymnasium, beëedigd vertaler bij de arrondissement s-reehtbank, Leidsche Vaart 62. Wesseldijk (wed W), Leliestraat 50. Wesseling (A), pakhuisknecht, Camphuijsstraat 10. Wesseling (A), smid, Rustenburgerlaan 16. Wesseling (D), agent van politie, Brouwersstraat 104. Wesseling (F), winkelier, Anthoniestraat 32. Wesseling (H), meubelmaker, Oranjestraat 15. Wesseling (H), werkman, Zuidpolderstraat 4. Wesseling Kruisstraat 15.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 360