333 Wesseling (J), bloemistknecht, Nadorstlaan zijweg A 4. Wesseling (J C), timmerman, Korte Begijnestraat 30rood. Wesseling (J J), ketelsmid, Vooruitgangstraat, 85. Wesseling (J J), in gouden en zilv. werken, Ged. Oude Gracht 36. Wesseling (M), plaatdrukker, Bakkerstraat 18e. Wesseling (P C), wegwerker, Amsterdamstraat 9. Wesselingh (wed B), Kleine Houtstraat 81. W esselingh, geb. MOV ogels (wed. C H H), Ged. Oude Gracht 34rood. Wesselingh (F J A M), kleerbleeker, Papentorenvest 24. Wesselingh (H J), Rozenpriëelstraat 33. Wesselingh (J C), meubelmaker en stoffeerder, KI. Houtstraat 81. Wesselingh (J H B), fabrikant en winkelier in sigaren, Kruisweg 25. Wesselingh (J J), meubelmaker en stoffeerder, KL. Houtstraat 81. Wesselingh (Joh. S I B), drogist en winkelier in verfwaren, Warmoesstraat 31. Wesselingh (wed. T B W), Warmoesstraat 3irood. Wesselink (A Oude), winkelier in kruidenierswaren en tuin-en bloemzaden, Spekstraat 10. Wesselink (J), bloembollenkweeker, Klaverstraat 4. Wesselink (J H), bloembollenkweeker, Van-Marumstraat 60. Wesselink (J H Oude), opzichter, Kinderhuissingel 66a. Wesselink (W Oude), mr. timmerman en koopman, Spekstraat 10. Wesselius (A W), werkman, Gasthuislaan 141. Wesselius (A W), smid, Linschotenstraat 23c. Wesselius (J), hovenier, Oranjestraat 8. Wesselius (J J), ketelsmid, Vooruitgangstraat 85. Wesselius Jr. (J J), boekdrukker, Rozenpriëelstraat 17. Wesselius (W), Oranjestraat 43. Wesselius (wed. A W), Gasthuislaan 149. Wesselman (M). werkman, Hagestraat 18. Wessels (wed. D), Magdalenastraat 16f. Wessels (G), stukadoor, Kleine Houtstraat 55rood. Wessels (L), boekbinder, Krom 27 c. West, geb. Baëza (mevr. R S van), Zijlweg 53. Westbroek (H), winkelier, Rozenpriëelstraat Ia. Westbroek (M), werkman, Helmbrekersteeg 4. Westendorp (A), steenhouwer. Spoorwegstraat 12. Westendorp (mevr. wed. D), Parklaan 40a. Westendorp (G), meubelmaker en winkelier, Gasthuisstraat 46. Westendorp (J), onderwijzer in de mod. talen, Zijlstraat Irood. Westendorp (P), horlogemaker en winkelier, Gr. Houtstraat 57. Wester (wed. G), Zaksteeg 4b. Westera (A), wagenmaker, Lange Heerenstraat 6. Westerbeek (M), schilder, Drapenierstraat 6. Westerhoven (F), smid, Schoterweg 38. Westerhoven (wed. P), strijkinrichting, Van-Marumstraat 64. Westerhoven (H van), houtdraaier, Gasthuisvest 15a.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 361