334 Westerhoven (J van), behanger en stoffeerder, Gasthuisvest 19. Westerhoven (J van), kleermaker, Gasthuisvest 15. Westerhoven (J van), timmerman, Zoetestraat 30. Westerhoven (J van), kleermaker, Klein Heiligland 65rood. Westerhoven (J J van), fabriekswerker, Brouwersvaart zijweg B 58. Westerhoven (S van), mr. kuiper, Vrouwesteeg 8. Westerhoven (W J van), koffiehuisbediende, Rollandstraat 54. Westerik (J C), koetsier, Bipperdasteeg 6f. Westerkappel Hoofd, kassiers en commissionnairs in effecten, correspondenten der Ned. Bank, Groote Houtstraat 93. Westerman (C), werkman, Rozenpriëelstraat 37. Westerman (W F), makelaar, Zijlweg 26. Westerouen van Meeteren. (Zie Meeteren Westerveld (D J A), koopm. en winkel, in kruideniers-, gruttersw., comestibles enz., firma E P Westerveld Zn., Gr. Houtstraat 44. Westerveld (E J), koopman en winkel, in kruideniersw., Yerwulft 2. Westerveld (G), onderwijzer, Pieter-Kiesstraat 14rood. Westerveld (J), boekbinder, Rozenpriëelstraat 45. Westerwoudt (J B A M), Paviljoenslaan 7. Westhof (W), stoker, Leidsche Yaart 38t. Westhoff (W B), luitenant-kolonel, Gierstraat 43. Westmeijer (W), Groote Houtstraat 108. Westra (W), wagenmaker, Amsterdamstraat 33. Wetering (P van), bloemistknecht, Nieuw Heiligland 13. Wetering (J P A van de), schoenmaker, Zaksteeg 4b. Wetering (L van de), timmerman, Leidsehestraat 105. Wetteren (N van), Ruijchaverstraat 12. Wever (J A), onderwijzer, Ruijchaverstraat 24. Wever (K), werkman, Nassaulaan 34l. Wevers (E W), mr. vleeschh. en varkensslachter, N. Raamstraat 15. Wevers Jr. (J), mr. kleermaker en winkelier, KL Houtstraat 19. Weijburg (A H), fabrikant en winkelier, firma I C Haan, Bartel- jorisstraat 39 41. Weijden (wed. A M J), Leidsehestraat 37. Weijden, geb. Victor (mevr. wed. A van der), Gr. Houtstraat 5. Weijden (B P van der), koetsier H. T. M., Korte Heerenstraat 2. Weijden (C van der), werkman, Korte Heerenstraat 2. Weijden (E van der), wagenmaker, Frans-Halsstraat 43. Weijden (F L van der), meubelmaker, Regulierstraat 21. Weijden Jr. (wed. J G van der), strijkster, Magdalenastraat 6. Weijden (P van der), beambte gasfabriek, Schutersingel 89b. Weijden (P J van der), procuratieh., firma G de Vos, Spaarne 100. Weyenbergh J), winkelier in drogerijen, verfwaren, parfu- murieën, borstelwerken enz., Zijlstraat 34. Weyenbergh, geb. Gerber (wed. H), fabrikante van Haarlemmerolie, firma wed. Claas Tilly, Raamsingel 30. VerkoophuisSpaarne 69. Weyenbergh (P J), Raamsingel 30.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 362