335 Weyenbergh, Bouwmeester Harmens (firma), commissiorinairs in effeeten, agenten der brandverzekeringmaatschappij //De Neder landen//, te Zutfen, Gedempte Oude Gracht 60. Weijerman (J W Jenny), onderwijzer, Keizerstraat 2. Weijerman (mej. A W E), Schoterweg 24. Weijeis (B), fabriekswerker, Lange Boogaardstraat 17rood. Weijers (C L), kleermaker, Brouwersstraat 139. Weijers (H), opperman, Patiëntieslraat 17. Weijers (H J), winkelier, Drapenierstraat 4. Weijers (J J), houtzager, Bionwersstraat 139. Weijers (M), agent van politie 3e kl., Oranjeboomstraat 150. Weijers (P), instrumentmaker, Barendsestraat 30rood. Weijers (wed. P), Rozenpriëelstraat 43. Weijers (P W), opperman, Kerkhofstraat 2a. Weijers (S), schilder, Amsterdamsche Vaart 42. Wezenbeek (P A), werkman, Kerkhofstraat 21. Wezel (P), pakhuisknecht, Spaarnwouderstraat lOlrood. Wezel (P C), boek- en handelsdrukker, Erankestraat 21. Wezelaar (M B), directeur voor Nederland der levensverz.-mij. »La Conflance//, te Parijs, Ripperdapark 35. Wezelenburg (J), koopman, Kerkhofstraat 3. Wezelenburg (wed. J), Molensteeg 19. Wezenaar (D H), magazijnmeester der spijsuitdeeling en agent van de levensverz.-maatschappij //Haarlem//, Jacobstraat 3rood. Wezenbeek (P A), werkman, Kerkhofstraat 21. Wiarda (J), werkman, Nassaulaan 34B Wibier (A E A), timmerman, Kampersingel 60i. Wickevoort Crommelin (mej. C A van), Groote Markt 7. Wiebes (C), bloemistknecht, Oranjeboomstraat 35. Wiedijk (E), voermansknecht, Krom 21. Wiedijk (J), werkman, Wijde Appelaarsteeg Pc. Wiegand, geb. Van Gennep (mevr wed. AH), Kinderhuissingel 24 a. Wiegant (Ch. E). pianohandelaar en stemmer, firma J E Wiegant, Groote Houtstraat 153. Wiegant (E J), handelaar in piano's, orgels en muziekautomaten, Kleine Houtstraat 11. Wiegant (mej. M), Witte-Heerensteeg 24e. Wiegant (W), pianohandelaar en muziekonderwijzer, Zijlstraat 63. Wiegen (W W van), wagenmaker, Romolenstraat 20. Wiegering (E A), stoker, Spaarnwouderstraat 96. Wiegman (H P), Keuaupark 24. Wiekart (J C), ijzerdraaier, Ams-terdamstraat 23. Wielard (wed. H), mangelvrouw, Korte Hofstraat 3. Wielard (J P), Korte Hofstraat 9a. Wielard (wed. M), Gedempte Voldersgracht 2]n. Wielenga (J A), Maerten-van-Heemskerkstraat lrood. Wielenga (R), winkelier, Ruijsdaelstraat 18.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 363