337 Wilde (S de), opperman, Gasthuisvest 25. Wilde (wed. W de), Twijnderslaan 31. Wilde (W J de), Linscbotenstraat 8 rood. Wildeboer, geb. Luitingh (mevr. wed. ds. H), Pieter-Kiesstraat 42. I Wildeman (M G), adjunct-arcbivaris, Zijlweg 28. Wildschut (B J), tailleur, Kleine Houtstraat 116. I Wildschut (H), smid, Lange Heerenvest 28. Wildschut (J), werkman, Koolsteeg 22a. Wildschut (J), winkelier in tabak, sigaren enz., Schoterweg 46. J Wildschut (J A), corrector, Doelstraat 19. Wildschut (R), koetsier, Rozenstraat 7. Wildt (B de), mr. kleerbleeker, Amsterdamsche Vaart 22. Wilds (wed. E de), strijkster, Amsterdamstraat 13. Wildt, geb. Janssen (H), robes et confections, Raamvest 57. Wildt (J de), apotheker, Jansstraat 65. j Wildt (Jos. H J de), timmerman en aannemer, Raamvest 57. Wildt, geb. Sorbier (mevr. wed. L J de), Ripperdapark 21. i Wildt (P J de), kleerbleeker, Burgwal 13rood. Wildt (P L de), winkelier in hoeden, petten en pelterijen, firma A Erans Co., Groote Houtstraat 10. Wilhelm (H P A), heilgymnast en masseur, Zijlweg 9. Wilhelmus (G), mr. biljart- en meubelm., Ged. Oude Gracht 19. Wilhelmus (G), Linschotenstraat 22rood. Wilhelmus (J), kruidenier, Nassaulaan 13. Wilhelmus (J), gep. O.-I. ambtenaar, Hooimarkt 26. Wilhelmus, geb. De Groot (wed. J). Kennemerplein 8. Wilk (D J van der), boek- en kunsthandel, Groote Houtstraat 94. Wilk (L van der), hoofd der bijz. meisjesschool voor voortgezet lager onderwijs, Zijlweg 21b. Wilk Jr. (L van der), hoofd der bijz. lagere school voor meisjes, Jaco'oijnestraat 17. Wilkens (E A J), reiziger in tabak, Kenaustraat 12rood. Wilkens (J A), candidaat-notaris, Hasselaerplein 27. Wilkes (P), werkman, Doelstraat 7rond. Wille (G H), assistent-opzichter H. IJ. S. M., Garenkokerskade 3. Wille (H C A), horlogemaker, Gedempte Raamgracht 23. Wille (J H), smid, Vooruitgangstraat 65. Willebrands (W J), in aardappelen en groenten, KL Heiligland 48. Willekes Macdonald. (Zie Macdonald.) Willems (J), notaris, Gierstraat 14. Willemse (A J M), maj. der artill. O.-I. leger, Schotersingel 129. Willemse (B), letterzetter, Baljuwslaan 5d. Willemse (G), petroleumventer en winkelier, Nieuw Heiligland 8. Willemse (mej C), Groot Heiligland 44b. Willemse (wed. C), Schouwtjeslaan 10. Willemse (J), werkman, Lange Tlakenstraat 2. Willemse (J C), tuinder, Wijde Appelaarsteeg 12. 23

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 365