344 "Wijkhuizen (J), borstelmaker, Camphuijsstraat 2. Wijkhuizen (J), tapijtklopper en transporteerder van piano's en meubelen, Jacobstraat 7. Wijkhuizen (J), ambtenaar H. IJ. S. M., Melkboerensteeg 1. Wijkhuizen (J), werkman, Oranjeboomstraat 98. Wijkhuizen (J), winkelier en koopman in vogels, Lepelstraat 1. Wijkhuizen (J), winkelier in groenten, Vogelkoopsteeg 13. Wijkhuizen (J D), kruidenier. Kruisweg 21. Wijkhuizen (L), werkman, Westerstraat 33. Wijkhuizen (N), koopman, Lange Margarethastraat 40c. Wijkhuizen (P), winkelier, Kruisweg 21. Wijkhuizen (P D), gevangenbewaarder, Zijlstraat 80. Wijkhuizen (W), bakkersknecht, Van-Marumstraat 18rood. Wijkhuizen (W), marktm., aanspreker en lijkbez., N.-Kerkspleinl2A. Wijkhuizen (W C), koopman in groenten, Groenendaalsteeg 16. Wijma (G), wijnkoopersknecht, Van-Marumstraat 40rood. Wijma (T), winkeljuffrouw, Spaarnwnuderstraat 49. Wijnands (A), stalknecht, Oostvest 42d. Wijnands (C), kleermaker, Scheepmakersdijk 6rood. Wijnands (C), timmerman, Klein Heiligland 80. Wijnands (C), blikslager, Klein Heiligland 80rood. Wijnands (wed. C), Dubbele Buurt 64. Wijnands (H), werkman, Korte Heerenvest 5. Wijnands (H P), borstelmaker en winkelier, Raamsingel 8. Wijnands (J), groentenhandelaar, Witte-Heerensteeg 47. Wijnands (J), werkman, Dijkstraat 14. Wijnberg (P C), modiste, Koningstraat 42. Wijnbergh (J), machinist, Berekheijdestraat 3rood. WIjnders (G), spoorbeambte, Zomervaart zijweg A 4. Wjjnfeldt (G), sigarenmaker, Groot Heiligland 21. Wijngaarden (A van), timmerman, Dubbele Buurt 18. Wijngaarden (C van), werkman, Leidsche Vaart 38m. Wijngaarden (J van), kruideniersknecht, Rustenburgerlaan 27c. Wijngaerdt (mej. M S van), Kenaupark 4. Wijngaerdt (mej. P van), Jansstraat 14. Wijngaerdt (mevr. wed. P T van), Jansstraat 14. Wijngaerdt, geb. Kluppel (mevr. wed. Van), Nieuwe Gracht 64. Wijnhoff (dr. J B), Gedempte Oude Gracht 117. Wijnhoven Acandidaat-notaris, Kleine Houtstraat 29. Wijnsbergen (wed. G van), Gedempte Zijdgracht 2Ud. Wijnstein (C), tailleur, Kamperstraat 31 rood. Wijnveld (B), kunstschilder, Leidsche Vaart 138. Wijs (P J de), vleeschhouwer. Lange Boogaardstraat 18. Wijs (mej. J van der), Nieuwe Gracht 2a. Wijsman (mej. A), Hazepaterslaan 2a. Wijsman (H M), effectenhandelaar, Parklaan 11a. Wijsman (mej. L), Hazepaterslaan 2a.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 372