IJ. z. 345 Wijsman (mej. Ph.), Hazepaterslaan 2a. Wijsman, get). Vermeer (mevr. wed. P J), Kleine Houtweg 59. Wijsmuller (W), koopman, Wagenweg Ia. Wijsmuller (W J C), koopman, Kinderhuisvest 7. Wijst (wed. P G van der), Wilsonplein 5. Wijt, geb. Posthuma (mevr. wed. M), Zijlvest 37. Wijtkamp (A), kuiper, Korte Hofstraat 5. Wijtkamp (H), winkelier. Lange Hofstraat 1. Wijts (J H), werkman, Koolsteeg 19. Wijtzes (J), behanger, Korte Heerenstraat 12rood. IJfs (W), smid, Molensteeg 27. IJlstra (D), fabriekswerker, Brouwersvaart zijweg B 45. IJlstra (J), werkman, Kerkhofstraat 23. IJpma (dr. W), chirurg en vrouwenarts, Gedempte Oude Gracht 6. IJs (L van), pakhuisknecht, Ursulasteeg 20. IJsels (J), schilder, Oude Weg 35. IJske (A J W A), surnumerair registratie en dom., Gasthuissingel 10. IJske (mevr. wed. C J), Gasthuissingel 10. iJssel de Schepper. (Zie Schepper.) iJsseldijk (G W), gruttersknecht, Amsterdamsche Vaart 30. IJveen (C), metselaar, Lange Poellaan 2. IJzerdraat (W A), bloemist, Kamperlaan 8. IJzerdraat (W B), lithograaf, Kamperlaan 8. IJzerdraat Jr. (W B), beeldhouwer, Kamperlaan 8. Zaalberg (A), winkelier, OraDjeboomstraat 89. Zaanen (P), werkman gemeentereiniging, Zuidpolderstraat 54. Zaaijer (A de), kostuumnaaister, Gedempte Voldersgracht 1. Zaaijer (D de), laarzenmaker, Rollandstraat 11. Zaaijer (H de), zeeman, Oranjeboomstraat 91rood. Zaaijer (J B de), zadelmaker, Korte Zijlstraat 7rood. Zaaijer (J J de), sigarenmaker, Oranjestraat 191. Zaaijer (J J de), timmerman, Esschilderstraat 2rood. Zalen (mej. A C van), Barrevoetestraat 4b. Zalen (C van), kleerm. en winkel, in manufact., KI. Houtstraat 97. Zalen Jr. (C van), winkelier in tabak en sigaren, Zijlstraat 44. Zalen (C J van), werkman, Burgwal 107. Zalen Jr. (C J van), winkel, in schoenen en laarzen, Paarlaarsteeg 3. Zalen (D van), mr. varkensslachter, Damstraat 12. Zalingen (wed. F van), Lange Heerenstraat 30. Zalm (A), smid, Leidschestraat 129. Zalm (P), Lange Raamstraat 7. Zalm (P van der), bloemistknecht, Leidschestraat 91. Zalsman (J H P), Bakenessergracht 51.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 373