351 Zwemmer (D), werkman, Kampersingel 60d. Zwemmer (J), koetsier, Gedempte Raamgracht 64rood. Zwemmer (W), koetsier, Baljuwslaan 17. Zwennis (C A), ambtenaar H. IJ. S. MParklaan 102rood. Zwet (P J van der), landbouwer, Leliestraat 7 c. Zwetsloot (C P), barbier, Rolland straat 41. Zwetsloot (D), Oranjeboomstraat 100. Zwetsloot (P), aardwerker, Rollandstraat 41. Zwier (H W), winkelier, Bakenessergracht 101. Zwier (J van der), koopman, "Westerstraat 39. Zwiers (H), winkelbediende, Gedempte Raamgracht 16. Zwikker (L), timmerman, Leidscbestraat 46. Zwitser (C), timmerman, Raamsteeg 21. Zwol (wed. C van), Minnebroedersteeg 6. Zwol (G W van), bierhuishouder, Anegang 27. Zwol (W van), zadelmaker, Teylerstraat 47. Zwollo (wed. C), Gedempte Yoldersgracht 9. Zwijnsbergen (B), Kerkbofstraat 4 j. Zijl (wed. A van), pakschnitdienst op Delft en Rotterdam, Spaarne 39. Zijl (A W P van), beurtschipper, Zuider-Buitenspaarne 96. Zijl (B van), kleermaker, Korte Hofstraat 1. Zijl (B van), letterzetter, Kamperstraat 40. Zijl (G J P van), boekhandelaar, Korte Veerstraat 1. Zijl (H van), kleermaker, Donkere Spaarne 8. Zijl (wed. J A van), R.-K. boekhandel, magazijn van kantoor-, school- en schrijfbehoeften, Korte Veerstraat i en 3. Zijl (M van), In dames-modeart., Paarlaarsteeg 1. Zijl (P van), werkman, Zomervaart 21c. Zijl (W van), winkelier, Zoetestraat 2. Zijl (W A van), kleermaker, Magdalen astraat 7. Zijlmans (Th.), timmerman, Rozenpriƫelstraat 5. Zijlstra (mej. A), onderwijzeres, Barendsestraat 20. Zijlstra (D), werkman gemeentereinigiug, Leliestraat 6. Zijlstra (D), werkman, Burgwal 8. Zijlstra (B), Barendsestraat 20. Zijlstra (wed. H), Gortesteeg 7. Zijlstra (J), onderwijzer, Rozenlaantje 7rood. Zijlstra (J), timmerman, Rollandstraat 42. Zijlstra (R), werkman gemeentereiniging, Oude Weg 21. Zijlslra (W), smid, Lange Hofstraat 9. Zijm (C), commies bij de posterijen, Gaelstraat 15. Zijp (J), bloemistknecht, Zomervaart 21 c. Zijp (P), nachtwaker, Harmenjansweg 57p. Zijp (A van), zandschipper, Leidschedwarsstraat 32]?. Zijp (C van), koopman, Kennemerplein 9. Zijp (J van), smid, Leidschedwarsstraat 32b rood. Zijtveld (J van), tabakskerver, Spaarnwouderstraat 56rood.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 379