11 Balkensteijn (J), inspecteur van politie, Riviervisckmarkt 3. Ballintijn (wed. L C), Lange Margarethastraat 3. Ballot (mej. M C), Molenpad 34. Balm (H), werkman, Zuider-Buitenspaarne 55. Balm (J J), koperslager, Assendelverlaan 3e. Balte (A), boekdrukker, De-Clercqstraat 118. Baltes (J), metaaldraaier, VooruitgaDgstraat 15. Balwé (mevr. wed. A M), Prinsenbolwerk 9. Ban (J van den), architect, Alexanderstraat 16. Bangert (W), bankwerker, Heerensingel 43rood. Bank (A), strijkster, Brouwersvaart 108. Bank (H), voorslaander. Glasblazersstraat 2. Bank (J), melkslijter, Brouwersvaart 108. Bank (L), voorslaander, Eabriciusstraat 12. Bank (P), mr. kleerbleeker, Brouwersvaart 66. Bank (W A), werkman, Dubbele Buurt 23b. Bannink (H), bakkersknecht, Nieuwe Spaarnwouderstraat 11. Bannink (H), mr. spekslager, Groote Houtstraat 76. Bantjes (A M), breister, Korte Houtstraat Drood. Barbas (P E), pred. Ned. Herv. gem Parklaan 1. Barbiers (mej. J W), Kampersingel 16rood. Barel (wed. C P), Laurens-Costerstraat, 19. Baren (C. J van), agent van politie, Leidschestraat 96. Baren (D J van der), winkelier In feestartikelen, leesbibliotheek, theehandel, Korte Begijnestr. 31. Barend (J), kruier H. IJ. S. M., Bolwerkslaan 10. Barends (J), logementhouder, Noorder-Schoolsteeg 8. Barendsen (wed. A), winkelierster, Leidschedwarsstraat 32d Barge (R), Kleine Houtweg 9. Barge Sr. (R), le-luitenant dd. schutterij, Kleine Houtweg 9. Barkeij (mr. J W), O.-I. recht, ambtenaar, Wilhelminastraat 39. Barmentlo (A), treinsmid H. IJ. S. M Saenredamstraat 13. Barnhoorn (E), tapper en slijter, Klein Heiligland 7. Barnhoorn (J), aardappelenhandelaar, Klein Heiligland 99. Barnhoorn (J), plantsoenwerker, Assendelverlaan 10. Barnhoorn (P), smid, Brouwersstraat 147. Baro (J B H), handelsreiziger, Zijlweg 43. Baron (J), leeraar ambachtsschool, Kleine Houtweg 5. Barral Co., specialiteit in korsetten, Spekstraat 3. Bartels (T), likeurstokeisknecht, Oude Weg 49d. Barteling (S), mandenmaker en riet werker, Korte Spaarne 19. Barthel (J P), mr. kleermaker, Voorzorgstraat 9. Barthel Jr. (J P), mr. kleermaker, De-Clercqstraat 116. Barthel (P J), mr. kleermaker, Gedempte Raamgracht 24. Barthel Jr. (P J), mr. kleermaker, Leidschestraat 5. Bartling (D), mr. smid, aanlegger van centrale verwarming en lood- en zinkwerker, Oranjestraat 19.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 39