14 Beek (H van), winkelier, schilder en kamerbehanger, Dnbbele Buurt 1. Beek (E J van), hofmeester, Barendsestraat 1. Beek (H E vaD), ambtenaar H. IJ. S MGaelstraat 51. Beek (J van), varkensslachter, Palmstraat 15. Beek (P van), bakkersknecht, Linschotenstraat 36. Beek, geb. Paauw (T van), in kindergoederen, Gierstraat 67. Beek (T J van), wijnkoopersknecht, Dubbele Buurt 72. Beek (gez Van), in kindergoederen, Groote Houtstraat 126. Beekelaar (G), koopman in groenten. Hagestraat 25. Beekelaar (H), werkman, Leidsche Vaart 38u. Beekelaar (J), Ravensteeg 26. Beekelaar (J), winkelbediende, Doelstraat 26rood. Beekelaar Jr. (J), winkelbediende, Lange Molenstraat 12a. Beekelaar (Jac. A), bakkersknecht, Valkensteeg 15. Beekelaar (P J), smid, Anthoniestraat 50rood. Beekhuis (A), aard werker, Saenredamstraat 56rood. Beekman (A H W), winkelier in tapijten, firma wed. Oosten Zoon, Anegang 24. Beekman (A L C), leeraar rijkskweekschool voor onderwijzers, Coornhertstraat 33. Beekman (A M), smid, Tuinstraat 1 j. Beekman (F), naaister, Olieslagerslaan 22. Beekman (H), koetsier, Klein Heiligland 30. Beekman (H B), portier militair hospitaal, Kinderhuisstraat 2. Beekman (H J), smid, Brouwersstraat 43c. Beelen Gz. (F A), in vruchten, comestibles, groenten en aardappelen, Kruisstraat 15. Beelen (G), Nassaustraat 9rood. Beelen (M F), Doelstraat 30. Beelen (P), schilder, Doelstraat 30. Beels (H H), Florapark 37 Beem (J C van), Barendsestraat llrood. Been (D), onderwijzer, Gaelstraat 2. Been (K), werkman, Romolenstraat 32. Beenders (A B), werkman, Jan-Steenstraat 23. Beenders (H), stukadoor, Rozenpriƫelstraat 25. Beenders (J H), werkman, Brouwersstraat 55b. Beenhakker (H), smid, Vooruitgangstraat 4. Beens (F C C N), aanspreker en lijkbezorger, agent Waarborg maatschappij, Nieuwe-Kerksplein 26. Beens (wed. J L T), Nieuwe-Kerksplein 28. Beer (A de), beambte H. IJ. S. M., Amsterdamsche Vaart 26. Beer (C de) onderwijzer, Jansstraat 2. Beere (PI M), huidenzouter, Tulpenstraat 11. Beere (J), aardwerker, Gasthuislaan 14d. Beere (J), wijnkoopersknecht, Begijnhof 26.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 42