18 Bent (M van den), gep. ambtenaar, Scboterweg 40. Bent (W van den), mr. schilder en kamerbekanger, Rollandstr. 10. Bent (wed. Van den), Korte Begijnestraat 23. Bentinck (J A baron). Kampersingel 46. Berbé (J), koopman, Kousebandslaan 1<>. Berbé (.1 11), mr kleermaker, Nassanlaan 14. Bereken hoil' (L F), toonkunstenaar. Duvenvoordestraat 85. Berenbak (J), kunstschilder, Ampzingstraat 85. Berendes (P), musicus, Teylershofjestraat lrood. Berendrecht (J B), werkman, Tulpenstraat 44. Berendreckt (M C), metselaar, Burretstraat 9. Berendsen (wed. E), Lange Molenstraat 44e. Berendsen (H B), bakkersknecht, Drapper ierstraat 9. Berg (G), winkelier, Korte Heerenstraat 8. Berg (H N), bierbrouwersknecht, Amsterdamstraat 13. Berg (H R), hoofdambtenaar H. IJ. S. M Stationsplein 10. Brrg (J A), winkelier in kruideniers-en gruttersw., Hooimarkt 24. Berg (mej. W), Sophiastraat 53. Berg (A A van den), handelaar in luxepaarden, Groote Houtstraat 177a. Woonplaats: Plein 18. Berg (A L van den), boekhouder, Schachelstraat 19rood. Berg (C van den), architect, Plein 22. Berg (C van den), boekhouder, Gaelstraat 9. Berg (mej. C van den), Jansstraat 39q. Berg (D van den), schoenmaker, Rozenlaantje 3. Berg (E van den), Patiëntiestraat 10. Berg (G van den), gep. onder-officier der marine, Gasthuislaan 117. Berg (G van den), winkelier, Coltermanstraat 3. Berg Jrz. (G van den), boekhouder, agent der maatschappij van levensverz. //Dordrecht» en der Maagdenburger brandwaarborg- maatschappij, Korte Spaarne 1. Berg (mej. G van den). Barrevoetestraat 4e. Berg (wed. G van den), Ursulasteeg 19. Berg (H van den), ambtenaar ter gem.-secretarie, Korte Spaarne 1 Berg (H van den), arts, directeur van het parc-vaccinogène, lid van den gemeenteraad, Sjaarne 6. Berg (wed. H van den), winkelierster, Delftstraat 1. Berg (H J G van den), metaaldraaier, Ruijsdaelstraat 10. Berg (J van den), werkman gemeentereiniging. Rozenstraat 43. Berg (J vau den), landbouwer en koopman, Plein 22. Berg (J van den), timmerman, Groot Heiligland 39. Berg (J van den), Linschotenstraat 47. Berg (J van den), koopman, Zoetestraat 24. Berg (J van den), timmerman, Zuidpolderstraat 127. Berg (J van den), slagersknecht, Gierstraat 77. Berg (J van den), koetsier H. T. M., Korte Heerenstraat 17. Berg (J van den), loopknecht, De-Witstraat 47.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 46