19 Berg (Jac. van den), werkman, Lange Heerenvest 104. Berg (mej. J van den), Rozenpriëelstraat 52. Berg, geb. E van Aken (wed J van den), Bakenessergrackt 22. Berg (J A van den), kruidenier, Tulpenstraat 26. Berg (J A van deD), bloemist, Gedempte Voldersgracht 51. Berg (J G van den), smid, Romolenstraat 13. Berg (wed. J E van den), Witte-Heerensteeg lfG. Berg (J J van den), petroleumvei ter, Wijde Geldeloozepad 15. Berg (wed. J J v. d stalhouderij «De Leeuwerik//, Kruisstr. 28. Berg Jr. (J J van den), stalhouder, Groote Houtstraat 178. Berg (J M van den), kleermaker en aanspreker, Gr. Heiligland 81. Berg (J P van den), decoratieschilder, Molenpad 6. Berg (J W van den), smid, Glasblazersstraat 9. Berg (K A van den), mr. timmerman, Pieter-Kiesstraat 53rood. Berg (Ij P van den), mr. schoen- en laarzenmaker, Lange Lakenstraat 23. Berg (mej. M van den), Nieuwe Gracht 2ï. Berg (N van den), bloemistknecht, Gasthuislaan 116. Berg (N van den), smid. Oranjeboomstraat 57. Berg (P van den), wagenmaker, Kennemerplein 30. Berg (P van den), koetsier, Jan-Steenstraat 24. Berg (P D van den), Peuzelaarsteeg 1. Berg (P J van den), schoenmaker, Tulpenstraat 21. Berg (P L van den), kantoorbediende Kleine Houtstraat 104. Berg (P O van den), deurwaarder bij de directe belastingen, Botermarkt 14rood. Berg (P W van den), stalhouder, Nassaulaan 25rood. Berg (wed. S van den), strijkster, Gedempte Raamgracht 44. Berg (mej. T van den), Zuiderstraat 12c. Berg (T J van den), wagenmaker, Lange Heerenvest 54. Berg (W van den), koper- en blikslager, Gasthuislaan 117. Berg (W van den), ambtenaar der genie, Garenkokerskade 23. Berg (wed. W van den), winkelierster in manufactHooimarkt 10. Berg (W C van den), kleermaker, Parklaan 60rood. Berg (J van der), timmerman, Kinderhuissingel 4b. Bergen (C van), stalknecht, Tulpenstraat 23. Bergen (E van), kleermaker, Tulpenstraat 37rood. Bergen (M H van), mr. broodbakker, Bakkerstraat 13. Berger.-» (P), Koksteeg 18. Bergers (T), mr. kleerbleeker, Seheepmakersdijk 49. Bergervoet (G), smid, Van-Marumstraat 28. Bergh (C L van den), candidaat-notaris en agent in assurantiën, Kruisweg 41 rood. Bergh (J van den), gep. officier, Kinderhuisvest 13. Bergh (J G van den), typograaf, Casteleijnstraat 11. Bergh (J1C Blaauw Öonnevelt van den), Sophiastraat 2b. Bergh (L van den), bloemistknecht, Spaarnwouderstraat 62rood.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 47