20 Bergliuijs (G S), agent der Rotterd. begrafenis- en ziekensocië teit, Klein Heiligland 31. Berghuijs (wed. J), Nassaulaan 53. Berghuijs (J J), agent der Rotterd. begrafenis- en ziekensociëteit, Lange Margarethastraat 1. Bergman (II), bloemistknecht, Leliestraat 46a. Bergman (J), smid, Schoterstraat 5. Bergman (T), metselaar, A.-L.-Dyserinckstraat 60. Bergman (Th.), lettergieter, Voorzorgstraat 21. Bergwerf (D), ambtenaar H. IJ. S M., Ostadestraat 7rood. Berk (B van), stukadoor, Nassaulaan 22e Berk (G van den), koopmao, Groenendaalsteeg 11. Berk (W van den), brooddepothouder, Burgwal 60. Berkeokamp (J J), meubelmaker, Korte Lakenstraat 12. Berkhoff (mr. G J), Kruisstraat 5. Berkhout (mevr. doua r. A V Teding van). Kenaupark 29. Berkhout (jhr. F. Teding van) directeur der Haarl. Bankvereeniging, firma Teling vau Berkhout De Clercq, Kleine Houtweg 26. Berkhout (jhr. H Teding van), beheerend vennoot der Haarl. Bankvereeniging, firma Teding van Berkhout De Clercq, Nieuwe Gracht 74. Berkhout (jhr. W P Teding van), burgemeester van Haarlem- merliede en Spaarnwoude, Kruisstraat 1. Berkum (mej. G van), Warmoesstraat 23. Berkum (J van), bakkersknecht, Rustenburgerlaan 27k.. Berkum (J van), werkman, Vrouwensteeg 13. Berkum (T P van), mineraalwaterfabrikant, firma Ramakers Co., Koudenhorn 54. Berlage (P J), winkelier in garen en band, agent levensverzeke ringmaatschappij //Piëtas», Groote Markt ly. Berlenbach (mevr. wed. G), Gedempte Oude Gracht 2. Berlenbach (M), Gedempte Oude Gracht 2 Berloo (C van), winkelbediende, Gasthuissingel 14. Berloo (H L van), smid, Oude Weg 49n. Berloo (J van), sigarenhandelaar, Oranjestraat 70. Berloo (wed. N van), Nassaustraat 17rood. Berloo (W van), winkelier, Van-Marumstraat 36. Bernard (J H), werkman, Brouwersvaart zijweg A 50. Berndes (H), firma Berndes v Hooff, winkelier in manufacturen, mantels en heerenconfectie, Zijlstraat 56. Bernelot Moens. (Zie Moens.) Bernhard (A), sociëteitsbediende, Klein Heiligland 56rood. Bernhard (H W), pakhuisknecht, Lange Raamstraat 23a. Bernhard (mej. K), naaister, Klein Heiligland 73. Berlholee (A), visscher, Leliestraat 44. Bert.holee (J), kuiper, Oranjeboomstraat 76. Bertholee (J), koopman, Lange Heereustraat 11.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 48