21 Bertling (A), directeur Haarl. Hypotheekbank, corr. assurantiën, Nieuwe Gracht 51. Kantoor: PJein 16. Bertram (S), Baan 17. Bertram (S C J), tabaks- en sigarenfabrikant, Groote Houtstr. 12. Bervoets (B J), Vcmulft 7. Bervoets (L W C), lid der keuringscommissie bij 's rijks centraal- magazijn van kleeding enz /te Amsterdam, Zijlsingel 2. Bes (Jprocuratiehouder firma Corns. Dyserinck Zoon, Wilsonplein 9. Besier (wed. mr. W J B), Florapark 18. Besse (T), melkslijter, Leidscbestraat 31. Besseling (W), werkman, De-Witstraat 24e. Bessie (mevr. wed. mr. R N C), Barteljorisstraat 25rood. Best (H F), oud-ambtenaar, Groote Markt Sb. Best (C de), machinist, Tulpenstraat 27rood. Besteman (C J G), smid, Haarlemmerliedestraat 7. Betel (H), tuiniersknecht, Zuider-Buitenspaarne 24g. Bethe (A J), winkelier in koloniale waren en comestibles, Frans-Halsstraat 28. Beugeling (D), schilder, Zuider-Buitenspaarne 52b. Beugeling (H), werkman, Linschotenstraat 16. Beugeling (J), koffiehuishouder, Gierstraat 1. Beugeling (K), portier H IJ. S. M., Vooruitgangstraat 19. Beugeling (P), Zuider Buitenspaarne 54a. Beugelsdijk (wed, Jnaaister, Gasthuisvest 43. - Beuker (H E), Florapark 10. Beukers (A), pedicure, Parklaan 92a. Beukers (C J), voermansknecht, Tulperstraat 31rood. Beukers (G), koetsier, Delftstraat 6. Beukers (J J) kantoor Haarlemsche Begrafenisvereeniging, Ged. Uude Gracht 1. Beukers (J R), Kruisstraat 44k. Beukhof (A), stads-hoekbinder, Zijlstraat 65rood. Beukman (J H), stukadoor, Berckheijdestraat 27rood. Beule (A M), apotheker, Ripperdastraat 10a rood. Beulingh (mevr. wed. B A), Koningstraat 12rood. Beuningh (J M J), boekhouder, Schoterweg 30 Beuns (H A L), kassier, commissionair in effecten, firma Claassen Beuns, Wagenweg 30. Beuns, geb. Schmedding (mevr. wed J J), Wagenweg 30. Beus (G J), mr. scheepsbouwer, Veerpolder 19. Beute Gz. (K), winkelier, Barendsestraat 5. Beuten (mej C van), Nieuwe Gracht 51. Bevier de Fouw (J A), administrateur, Zijlweg 21c. Beijer (J), stalhouder. Zijhuizen 3rood Beijers (mevr. wed. J), Kruisweg 31. Beijk (wed. J), Oostindisch Vaartje 32.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 49