26 Blokker (wed. IJ), Wijde Geldeloozepad 42. Blom (wed. A), Nieuwe-Kerksplein 7b rood. Blom (wed. A), Kampervest 81. Blom (wed. C), Leidscliestraat 73. Blom (G), koffiekuiskouder, Spekstraat 4. Blom (G), Pieter-Kiesstraat 70. Blom (H N), koutkoopersknecht, Oranjeboomstraat 4. Blom (J), tabaks- en sigarenfabrikant, 'Gierstraat 43. Blom (J), brouwersknecht. Tulpenstraat 43. Blom (J) kantoorbediende, Ridderstraat 15. Blom (J G), winkelbediende, Pieter-Kiesstraat 70. Blom (J W), melkverkooper, Pieter-Kiesstraat 28. Blom (J W), brooddepothouder, Zijlstraat 8. Blom (K), schilder, Donkere Spaarne 2trood. Blom (P), koopman, Lange Vlamingstraat 8. Blom (S), onderwijzer, Leidsckestraat 73. Blom (T), schilder, Tulpenstraat 28. Blom (Th. M), fabrikant van ijzeren hekken en tuinbouw- artike en. magazijn van draadwerken, Jansweg 15. Blom (W N), timmerman, Kerkstraat 8. Blom (MM A v. d.), hoofdonderw". Barbara-bewaarsch., Jansstr. 52. Blomberg (R,) onderwijzer, Bakenessergrackt 3. Blommaart (M), huisknecht, Assendelverlaati 3a. Blommaart (wed. T), Hagestraat 20j. Blommendaal (J A), leeraar burger-avondschool, Bakenessergrackt 11. Blonk (J), werkman, Krom 12b. Blonk (N), werkman, Harmenjansweg 57h. Blooker (mevr. A S W), Pieter-Kiesstraat 55rood. Bloos (K), molenaar, Vooruitgangstraat 56. Blote (W P), wagenmaker, Lange Poellaan 36. Blouw (dr. II A J Valkema), leeraar in de wis- en natuurkunde aan het gymnasium, Oranjekade 33. Bluijssen (firma A), in boter, kaas en eieren, Barteijorisstraat 7. Bluijssen (firma A), boter- en kaashandel, Spaarnwouderstr. 49. Bluijssen (firma A), boter- en kaashandel, Barrevoetestraat 19. Bobbeldijk (L), Lange Heerenstraat 9. Bocage (H J), instrumentmaker, handelaar in rijwielen en photo- graphische artikelen, Krocht I4a. Bockhooven (D van), boekdrukker, Oranjeboomstraat 178. Bockhooven (F van), kofliehuish., Botermarkt 7. Bockhooven (H van), agent levensverz Ged. Raamgracht 45rood. Bockhooven (J van), werkman, Klein Heiligland 33c. Bockhooven (wed. J van), Groot Heiligland 52. Bockhooven (J H A van), blikslager, Voortingstraat 32. Bockhooven (P Th. A van), gep. 0.-I.ambtenaar,Ged. Oude Gracht 5. Bockhooven (W S van), mr. koper- en blikslager, lampenmaker en winkelier, Spaarnwonderstraat 43.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 54