J, W. BOEREE. Hoeden-, Petten- en Pelterijenmagazijn. Riviervischiiiarkt 7. Specialiteit in"Vilthoeden. 28 Boer (It de), kweekeling, Jansweg 43b rood. Boer (mevr. wed. S de), 2e Hasselaerstraat 4. Boer (W de), wagenmaker, Esscliilderstraat 2c rood. Boer (J den), houtdraaier, Saenredamstraat 22rood. Boeree (A), kruier, Jan-Steen straat 37. Boeree (A), mr. kamerbebauger en stoffeerder, Cornelissteeg 12. Boeree (A), sigarenmaker, Kinderhuissingel 62a. Boeree (A), schoenmaker, Vrouwensteeg 1. Boeree (A), Wijde Appelaarsteeg IId. Boeree Az. (A), meubelmaker en winkelier In meubelen, Kleine Houtstraat 15. Boeree (C), smid, Burgwal 11. Boeree (D), behanger en stoffeerder, Gierstraat 42rood. Boeree (D), stukadoor. Oranjestraat 88. Boeree (E), koopman in turf en hout, Klerksteeg 1. Boeree (wed. E M), Wijde Appelaarsteeg 11b. Boeree (E A), concierge museum kunstnijverheid, Dreef 3. Boeree (G), Lange Annastraat 32. Boeree (H), loopknecht, Nieuw Heiligland 10. Boeree (H), kamerbehanger, Lange Boogaardstraat llrood. Boeree (H), kamerbehanger. Oranjestraat 68. Boeree (H), schoenmaker, Zuide^straat 31. Boeree (H), boekbinder, Zoetestraat. 20. Boeree (H), timmerman, Kamperstraat 12. Boeree (H), schoen- en laarzenmaker, Gasthuisstraat 34rood. Boeree (wed. H), Koudenhorn 64a. Boeree (wed. H), Voorzorgstraat 30. Boeree (J), onderwijzer, Pieter-Kiesstraat 3. Boeree (J), stukadoor en zuiveraar van huizen, Zijlweg 71d. Boeree (J), schilder, Korte Zijlstraat 16. Boeree (J), huis- en decoratieschilder, Coornhertstraat 25. Boeree (J), metselaar, De-Keystraat 15. Boeree (J), werkman, Patiëntiestraat 4. Boeree Hz. (J), bode, Oranjestraat 69. UITERST LAGE PRIJZEN.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 56