30 Bogaardt (A van den), timmerman, Drossestraat Bogaardt (A C van den), onderwijzer, Drossestraat 2. Bogaardt (wed. J A van den), Rozenpriëelstraat 42. Bogaardt (J W van den), kantoorbediende, Keizerstraat 10. Bogaardt, geb. Buitenhuis (wed. J W), Sophiastraat 7. Bogaardt (P van den), Doelstraat 2trood. Bogaardt (wed. P T van den), Lange Boogaardstraat 14. Bogaardt (W van den), Keizerstraat (0. Bogaardt (W P van den), smid, Gedempte Voldersgracht 17. Bogaardt Jr. (W P van den), draaier, Linschotenstraat 12rood. Boogaart (J van den), timmerman, Brouwersvaart zijweg A 45. Bogaerde (C van den), winkelier, Rozenpriëelstraat 8. Bogaert (P), werkman, Romolenstraat 24. Boget B), werkman, De-Haasstraat 3. Böhm (P Carl), geëx. onderw. der Hoogd. taal en'privaat-docent in handels- en kantoorwetenschappen, Ruijchaverstraat 20rood. Bohn (de Erven E), uitgevers en boekdrukkers, Frankestraat 42. Bohnensieg (GCW), oud-luit.-kolonel, bibliothecaris van Teyler's stichting, Kampersingel 44rood. Boissevain (mej. N), Florapark 13. Boissevain (W), gep. majoor O.-I. leger, Leidsche Vaart 78. Bok (W), De-Witstraat oO. Boks (B), brood-, beschuit- en koekbakker, Klein Heiligland 5. Bol (C), melkverkooper, Lange Raamstraat 10. Bold (H van den), schilder, Roosveldstraat 4. Bolderdijk (M), Groote Houtstraat I44x. Bolderdijk (M J F), bloemist, Kruisweg 51. Boldingh (mej. A), onderwijzeres, Hasselaerplein 5. Boldingh (mej. J M), Turfmarkt 6rood. Boldte (H), koffiehuishouder, Lombardsteeg 12. Bölger (T C A), tandarts, Gedempte Oude Gracht 97. Bolhuis (S). kamerdienaar, Spoorwegstraat 4. Bolkestein (H), Damsteeg 21. Bolkestein, geb. Quanjer (mevr. wed. J), Ripperdastraat 5. Bolland (P G G), mr. meubelmaker, Lange Lakenstraat 31. Bolle (J), graveur, Ruijsdaelstraat 7. Boller (J C), mr. vleeschhouwer, Wolstraat 16. Boller (Ph.), tapper en slijter, Gedempte Raamgracht 13. Bollerman (J H), spoorbeambte, Baljuwslaan lc. Bolleurs, geb. Robin (wed. A), Lange Annastraat 6. Bolleurs (H A), teekenaar, Ruijsdaelstraat 28. Bolleurs (J H), Lange Margarethastraat 28. Bolleurs (P), Veldlaan 15. Bolleurs (P A), draaier, Lange Heerenstraat 42. Bolleurs (P A), metaaldraaier, Roosveldstraat 39. Bolleurs (mej. S C), Barrevoetestraat 4c. Bolman (A M), werkman, Minnebroedersteeg 16.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 58