f4 1. BSQAMUt. Loodgieter, Zinkwerker, Leidekker, 31 Bolman (B), bouwkundigp, Leidschestraat IP. Bolman (H A), bloembollenkandelaar en koffiehuishouder, Don kere Spaarne 58. Bolmers (P J), meubelmaker, Wolstraat Brood. Bolten (P), loogstoker, Lange Heerenvest 86. Bolvers (H), Doelstraat 19rooJ. Bom (II J), katoendrukker, Hondensteeg 3. Bom (J H). timmerman, Schot erstraat 35. Bom (J W), scbipperskoecht, Hondensteeg 3. Bom (W), werkman. Tulpenstraat 16. Bommel (A van), schilder, Zuider-Buitenspaarne 5?b rood. Bommel (J van), bloemistknecht, Essenstraat 20. Bommel Jr. (J van), schilder en kaïnerbehanger, Rozenpriëelstr. 46. Bommel (wed. J van), Lange Annastraat 14. Bommel (L van), lokaalbediende, Wijde Geldeloozepad 16. Bommel (L van), mr. huisschilder, Gierstraat 2L. Bommel (L J van), kantoorlooper, le Hooglandslaan 2. Bommel (M van), winkelbediende, Ripperdastraat IEd. Bon (A), schilder, Leidschestraat 142. Bon (H), werkman, Krom 4lrood. Bon (H), smid, Vooruitgangstraat 55. Bon (J), mr. schoen- en laarzenmaker, Gedempte Raamgracht 30. Bon (P), schilder, Berckheijdestraat zijweg A 5. Bon (P J), huisschilder en behanger, Lange Heerenstraat 22rood. Bonarius (B F), tapper en slijter, Berkenrodesteeg 15. Bonarius (C), kleermaker, Korte Vlamingstraat 1. Bonarius (J J), loodgieter en zinkwerker, Zoetestraat 4. Zoetestraat No. 4 en 6, Aanlegger van alle soorten van Waterleidingen, Luchtdrukschellen en Spreekbuizen. Itiidtocstclk'n en VertvaruiiiigsiriiH-liincs in alle genres. Bonarius (J N), Esschilderstraat fcrood. Bonefaas (S), Amsterdamstraat 36. Bonfrère (H J), timmerman, Hooimarkt 12. Boni'rère (J C), metselaar, Assmdelverlaan 3c. Bonfrère Jr. (J J), tapper, Nieuwstraat 1. Bongaard (J F), requestensckrijver, Lange Heerenstraat 30. Bonger, geb. v. d. Meij (wed. A), Oranjeboomstraat 130.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 59