Natuurlijke Bronwateren voor Medicinaal gebruik en TAFELDRANK. JANSSTRAAT 53. Telephoonn. 15. 33 Boogaart (W), Rustenburgerlaan 11. Boogaert (W Ph.), majoor der huzaren, Florapark 4fi. Bookum (H ten), kleermaker, Papentorenvest 13rood. Boolman (J), schilder, Brouwersvaart zijweg A 55 Booltiug (R H), smid, Teylerstraat fit. Boom (F J), gep. luitenant-kolonel O.-I. leger, Schoterweg 5. Boom (J), bierhandelaar, Jansstraat 53. SPECIALITEIT in finnen- en ^httfertl'cmó e "göterm. HANDEL IN ALLE Boom (J), timmerman, Klein Heiligland 29rood. Boom (P), zadelmaker, Spaarnwouderstraat 138. Boom (Ph. H), stukadoor, Oostindisch Vaartje 46. Boom (mej. T), Papentorenvest 36. Boom (mej. AMC de), Kleine Houtweg 20. Boom (G. ten), horloge- en chronometermaker, Inrichting voor het herstellen en regelen van lijne horloges, ruime keuze In horloges van Antolne frères en andere fabrikanten, Bartei- jorlsstraat 19. Boom (E ten), werkman, Burgwal 83p. Boom (W ten), in hypotheken en assurantiën, Ged. Oude Gracht 22. Boom (wed. W ten), Parklaan 96. Boom (wed. J van der), Witte-Heerensteeg 16a. Boom (J A van der), leeraar in de gymnastiek, Coornhertstraat 31. Booma (J van), kleermaker, Leidschestraat 27. Boomer (W C), Frans-Halsstraat 2. Booms (C), werkman, Hondensteeg 8d. Booms (C P), smid, Oostvest 24. Booms Jr. (C P), metaalschaver, Leliestraat 23b. Booms (G), porder, De-Witstraat 39. Booms (G), stukadoor, Lange Poellaan 37b. Booms (G L P), werkman, Leidsche Vaart 28t. Booms (H), groentenhandelaar, Lange Begijnestraat 3. Booms (H M), bloemkweeker, Assendelverlaan 36. Booms (J), schilder, Rollandstraat 22. Booms (J), koopman en winkelier, Lange Heerenstraat 35. 3

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 61