37 Boss (M), assistent bij de controle der postzegelfabricage, Korte Annastraat 4. Bosscha (dr. J), secretaris der Holl. maatsch. van wetenschappen, Spaarne 17. Bosschieter (K), schilder Korte Heerenstraat 18. Bosse (A), handelaar in schrijf-, teeken- en schtlderbehoeften en luxe-artikelen, Bartel- jorlsstraat 13. Bosse (J), handelaar in brandstoffen, Nassaustraat 16. Bosse (J), handelaar in brandstoffen, Nieuwe Gracht 29. Bosse (J B), teekenaar, De-Clercqstraat 84. Bosselaar (A), wagenmaker, De-Ciercqstraat 172. Bossink (T J), meubelmaker, Saenredamstraat 16rood. Bot (G), schilder, Leidsche Vaart 44b. Both (H), machinale brei-inrichting, Kleine Houtstraat 124. Boting (G), timmerman, Bozennriëelstraat 31. Botman (B G), in assurantiën, Ripperdastraat 8. Bols (J A), winkelier in landbouwgereedschappen en huishoudelijke artikelen, firma wed. Wijdeman Zoon, Spaarne 38, Bottelier (A), mr. varkensslachter Korte Begijnestraat 7. Bottelier (A), koper- en blikslager, Klaverstraat 15. Bottelier (C), scheepstimmerman, Camphuijsstraat 3. Bottelier (C), boekhouder, Kennemerstraat 23. Bottelier (F H), smid, Palmstraat 1. Bottelier Jr. (P), smid, Amsterdamstraat 35. Bottemanne (C J), telephoonwerker, Oranjestraat 173. Bottemanne (mgr. C J M), bisschop van Haarlem, Nieuwe Gracht 80. Bottenburg (G van), schilder, Vooruitgangstraat 58. Bottenburg (J van), schilder, Teylerstraat 29. Botter (G), werkman gemeentereiniging, Brouwersstraat 135. Bot.tu (J), schoenmaker. Lange Margarethastraat 20a. Bouckaert (J F J), bankwerker, Brouwersstraat 55c. Boudewijns (C), boekhouder en rentmeester, Breestraat 14. Boudewijns (J L), colporteur, Klein Heiligland 66g. Bouhuijs, geb. Teune (wed. A), Barrevoetestraat 4e. Bouhuijs, geb. Scherpenhuijsen*(wed. G), Groote Houtstraat 144g. Bouma (H R), wagenmaker, Kruisweg 26rood. Bouma (T), onderwijzer, Spaarne 24. Bouman (A), smid, Oranjestraat 64. Bouman (wed. A), brooddepothoudster, Magdalenastraat 4. Bonman (C), kostuumnaaister, Brouwersstraat 2dd. Bouman (D), aardwerker, Oranjeboomstraat 37. Bouman (D), werkman, Amsterdamstraat 3k. Bouman (G), winkelier, Roosveldstraat 21. Bouman (G G), Lu ven voordestraat 10. Bouman (H) Leidschestraat 152. Bouman (wed. H), naaister, Korte Poellaan 23.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 65