38 Bouman J), kassier, Linschotenstraat 23a. Bouman (H M), meubelmaker, Voortingstraat 50. Bouman (J), koopman, Leidschestraat 152. Bouman (J A), schoen- en laarzenmaker, Drossestraat 13. Bouman (M), timmerman, Nieuw Heiligland 6. Bouman (N), smid, Zuidpolderstraat 56rood. Bouman (N J A). onderofficier infanterie, Gaelstraat 22. Bouman (P), werkman, Amsterdamstraat 3k.. Bouman (R L), onderwijzeres, Duvenvoordestraat 10. Bouman (wed. S), brooddepothoudster, Brouwersstraat 2dd. Bouman (wed. W), Leidschestraat 152. Bouman (W C), bloemistknecht, Bakkerstraat 16. Bouman (wed.), Klein Heiligland 64a. Bourdrez (mevr. wed. F. J. MZijlweg Ia. Bourgonje (J H van), letterzetter, Casteleijnstraat 3. Bourgonje (J P van), barbier en aanspreker. Smedestraat 18. Bourgonje (mej. J P van), Vooruvtgangstraat 75. Bouschoite (L), gep. wachtmeester der cavalerie, Wilhelminastraat 8. Boutellier (wed J), naaister, Lange Molenstraat 5. Bouw (R), rijwielhandelaar, Gedempte Oude Gracht 116. Bouwens (W F), werkman, Teylerstraat 6. Bouwer (D), magazijnknecht, Rollandstraat 44. Bouwer (D), concierge stadsschool, Molenpad 17. Bouwer (H G), mr. schoenmaker, Drossestraat 14a. Bouwer (wed. J), zadel-, rijtuig- en koffermakerij, Zijlstraat 20. Bouwer (wed. J), Gedempte Raamgracht 42. Bouwer (wed. J), naaister, Witte-Heerensteeg 23. Bouwer (J F), huis- en decoratieschilder, Zijlstraat 20. Bouwer (J H), zadelmaker, Zijlstraat 20. Bouwer (J J), stukadoor, Bakenessergracht 50. Bouwer (W H), behanger en stoffeerder, Zijlstraat 20. Bouwes (G), Wagenweg 18a. Bouwman (G), beambte H. IJ. S. M., Saenredamstraat 7. Bouwman (H), Ripperdasteeg 2b. Bouwman (H), timmerman, Teylerstraat 66. Bouwmeester (B J), beeldhouwer en verkooper van de echte Haarlemmerolie van de wed. Claas Tilly, Spaarne 69. Bouwmeester (D J W), kassier en commissionnair in effecten, assurantiën enz., firma Weyenbergh, Bouwmeester Harmens, Gedempte Oude Gracht 60. Bouwmeester (G), Kampersingel 24. Bouwmeester (J), steenzetter, Krom 27j. Bouwmeester (P), mr. timmerman, Kampersingel 26. Bouwmeester (P C), hoofd der school letter B, Spaarnwouderstr. 12. Boven (A van), naaister, Burgwal llrood. Boven (J van), Burgwal llrood. Bovendorp (E J), Korte Heerenstraat 7.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 66