40 Brakel (R W), mr. huis- en kachelsmid, Gierstraat 13rood. Brakel (W), wagenmaker, Parklaan 102. Brakel (W), boekdrakker, Van-Marumstraat 31. Brakenhoff (J), mr. brood- en koekbakker, Koningstraat 37. Bramer (miss M), Coornhertstraat 3. Brand (3 B), winkelier, Burgwal 26. Brand (J J van den), letterzetter, Barendsestraat 36 Brand (L van den), drukker, Leidschestraat 79. Brandenburg (J), Groote Markt 9b. Brandon (M A), kleermaker, Hagestraat 24rood Brandou (mevr. wed. J J), Parklaan 5. Brandt (A), sigarenmaker, Molensteeg 9rood. Brandt (A), stoker werkplaats H. IJ. S. M., Vooruitgang straat S3. Brandt (F W), werkman, Oostvest 12. Brandt (G), draaier, Zuidpolderstraat 7. Brandt (H), koopman, Spaarnwouderstraat 54. Brandt (W C), magazijn van naaimachines en reparatie-inrichting, Sehachelstraat 45. Brandt (W t'J, filiaal-magazijn van naaimachi nes en reparatie-Inrichting, Barteljorlsstr. 33. Brandt (W J), metselaar, Tulpenstraat 27c. Brantjes (mevr. wed. dr. J), Kennemerplein 11. Brantjes, geb. Van Rijn (mevr. wed. N 8 A), Spaarne 72. Braspenning (J), metselaar, Drossestraat 13. Braspenning (P), smid, Rollandstraat 5. Braspenning (P J), metselaar, Damsteeg 9. Brasser (wed.), Leidschestraat 98. Brauckmann (A), ledekant- en kamerbehanger en stoffeerder, Gedempte Oude Gracht 113. Brauckmann (D), letterzetter, Korte Zijlstraat 3. Brauckmann (mej. M G) Zoetestraat 26. Braumstahl (A C), koffiehuishoudster, Groot Heiligland 37. Braumstahl (H), smid, Leidsche Vaart 24. Brauns (C), Gierstraat 8. Breas (A), wachtmeester 2e reg. huzaren, Schoterweg 15. Breas (E J), metaaldraaier, Fabriciu9straat 32. Bredemeijer (G W F), Kleine Houtweg 61. Brederode (J G), aanspreker en lijkbezorger, Nassaustraat 10. Brederode (A van), Donkere Spaarne 6. Brederode (wed. A van), Groote Markt 21. Brederode (E W van), firma Gebr. "Van Brede rode, boekhandel, handel In schilder- en teekenbehoeften en kantoorhandel, Groote markt 21. Brederode (C J van), schilder, Bakkerstraat 45. Brederode (E W van), boekhandelaar, Groote Markt 21.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 68