SCHOENEN NAAR DEN VOET. J WTF. B'XtKMKR Jr., 47, 42 Bremer (H), godsdienstonderwijzer bij de Ned. Herv. kerk, Ged. Oude Gracht 127rood. Bremer (Jkleermaker, Brouwersstraat 3. Bremer W.Fz. firma W. F. Bremer Zoon, houthandelaars, Friesche-Varkenmarkt 4. Bremer (J), werkman, Korte Zijlstraat 12a. Bremer (W A J), agent levensverzekerde:, Brouwersstraat 6. Bremer (W F), firma W. F. Bremer Zoon, houthandelaars, Friesche-Varkenmarkt 4. Bremer Jr. W F), mr. schoenmaker en winkelier, Kruisweg 47. Schoen- en Laarzenmagazijn, CONCUBREEEENDE PBIJZEN. I Speciale Inrichting tot het maken van Bremouer (F), sigarenmaker, Rozenpriëelstraat 57rood. Brender a Brandis (W J), ingenieur, Frederikspark 8. Brero (C van), metselaar, Oranjestraat 101. Brero (H van), Luitensteeg 11. Brero (J A van), sigarenmaker, Gedempte Raamgracht 32. Bres (wed. Th. de) werkvrouw, Nauwe Appelaarsteeg 6. Breugel (IJ) winkelierster, Frankestraat 51. Breugel (J II W van), laarzenmaker, Jacobijnestraat 12. Breugel (Th. A van), mr. smid. Ursulasteeg 6. Breuk (Joh. de), directeur der Haarlemsche maatsch. tot verduurza ming van levensmiddelen, wethouder der gemeente, Schoterweg 18. Breuk (L. de), glashandelaar, Spaarne 71. Breukelen (A van), koffiehuishouder. Turfmarkt 2. Breuring (wed. N), Zomervaart 21b. Brian (wed. J P), wasch- en strijkinrichting, Voortingstraat 20. Brie (L de), schilder, Damsteeg tfrood. Brieder, geb. Thöne (mevr. De), Raarasingel 44rood. Briene (wed. P), Anthoniestraat 51k. Brink (B P), Kuksteeg 15. Brink (J), kantoorbediende, Koksteeg 15. Brink (Th.), timmerman, Koksteeg 23rood. Brink (AM J ten), smid. Zuidpolderstraat 61. Brink (F J v. d.), bloemkw. en hovenier, Brouwersv. zijweg A 9. Brink (J A van den), mr. kleerbleeker, Zuider-Buitenspaarne 12.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 70