45 Broere (R), leeraar aan de rijkskweekschool voor ondeiwijzers, Uraujekade 21. Broers (li), schilder, Vrouwensteeg 15rood. Broers (EL), bakkersknecht, Burgwal 4brood. Broertjes (C), conducteur El,. T. M., Ruijsdaelstraat 4rood. Broertjes (P), koetsier EL. T. M., Erans-fialsstraat 56rood. Broesma (E1), timmerman, Gasthuislaan 162. Broesterhuizen (J), barbier, Barrevoetestrsat 16. Broesterhuizen (J), graveur, Gedempte Voldersgracht 9. Brohm (C A), schilder, Korte Annastraat 18. Brom (G T), lirma Hendrix Co., winkelier in garen, band en tricot goederen, Anegang 26. Broms (mej. C), Pieter-Kiesstraat fHrood. Bron (G E), emeritus-predikant, Zijlweg 71. Bron (mej. J P), institutrice, Zijlstraat 62. Bronchel (G P), Schotersingel 91. Bronpersma (dr. H), directeur der H. B.-school met 5-jarigen cursus, Kinderhuisvest 1. Bronkhorst (A), koopman, Lange Heerenvest 38. Bronkhorst Jr. (A J), behanger, stoffeerder, bedden- en ma- trassent'abrikant, Groote Houtstraat 54. Bronkhorst (C), koopman in lompen, Omvalspoort 3. Bronkhorst (G P), Wagenweg btc. Bronkhorst (H J), Nieuwe Groenmarkt 8. Bronkhorst (wed J), Tuchthuisstraat 8G. Bronkhorst (J W), boekbinder, N ieuwe-Kerksplein 5rood. Bronkhorst (W), Coornhertstraat 5. Bronkhorst (W J), Burgwal 20. Bronkhuijsen, geb. A Rijbroek (wed. R), Lange Margaretha- straat isrood. Bronner (G), schilder, Rozenpriëelstraat 45rood. Bronsdijk (EL), administrateur, Schachelstraat 24rood. Bronsgeest (P), Bakenessergracht 7 ürood. Broodfabriek De Volharding//, Nieuwe Groenmarkt 1315. Broos (mevr. wed. A), Leidsche Vaart 96. Broos (mej. A E), Smedestraat 5. Broos (A H), firma Brinkman Co., commissionnairs in effecten, Leidsche Vaart 96. Broos (J W), agent van buitenlandsche huizen, Leidsche Vaart 86. .Brosi (i' C J), mr. varkensslachter, Barre voetestraat 8. Brosi, geb. Snijders (wed. P J), Barrevoetestraat brood. Brouwer (A P), behanger, Oostindisch Vaartje 34. Brouwer (A P), controleur H IJ. S. M., Brouwersvaart zijweg A8. Brouwer (wed. A P), Oostindisch Vaartje 34. Brouwer (C), opzichter onroerende goederen, Authoniestraat 47 Brouwer schilder, Kleine Houtstraat 81 rood.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 73