47 Bruin (C de), pakhuisknecht, Zijlweg 73c. Bruin (G de), sigarenmaker, Molensteeg 9. Bruin (G de), meubelmaker, Berckheijdestraat zijweg A 19. Bruin (G J de), werkman, Hagestraat 18. Bruin (H de), meubelmaker, Regulierstraat 4. Bruin (J de), kleermaker, Heerensingel 57- Bruin (P de), scheepstimmermansknecht, A.-L.-Dyserinckstr. 76. Bruin (W de), wijnknopersknecht, Glasblazersstraat 18. Bruinier (D), melkverkooper, Ruijsdaelstraat 1. Bruinier (J), kleermaker, Gedempte Raamgracht 60. Bruining (F), koopman in houts- en steenkolen, Warmoesstr. 27. Bruinsma (E J), winkelier en bloemist, Burgwal 1. Bruinsma (mej. P), Gedempte Oude Gracht 22. Brummel (A), oppasser, Twijnderslaan 5a. Brummelaar (C C), machinist, Spaarnwouderstraat 130rood. Brummer (AF W), Frans-Halsplein 10. Bruns, geb. Yan Egmond (mevr. wed. J C), Pieter-Kiesstraat 10. Brusse (A), Nassauplein 5. Brussee (mej. E), Dreef IC. Brussée (H), bloemkweeker en tuinier, Van-Marumstraat 8. Brussée (H), mr. vleeschhouwer en varkensslachter, Jacobijnestr. 22. Brussée (J), barbier en winkelier, Van-Marumstraat 6. Brussée (S), banketbakker, Kleine Houtstraat 79. Brussée (S), koopman in groenten, Heerensingel 129l. Brussée (wed. W), Wolstraat 11. Brussel (A van), boekbinder, Nobelstraat 21. Brussel (J van), boekbinder, Bakenessergracht 96. Brussel Jr. (J van), winkelbediende, Bakenessergracht 96. Brussel (J C van), kunstlakker, magazijn van lakwerken, repa ratie-inrichting, Koningstraat 34. Brussel (P van), Gedempte Oude Gracht 106. Brussel, geb. Tibboel (wed. W van), Brouwersstraat 134. Bruijn (E F), brood- en beschuitbakker, Kamperstraat 8b. Bruijn (G P), Brouwersstraat 7d. Bruijn (J), timmerman, Nobelstraat 17. Bruijn (J P), timmerman, Oranjeboomstraat 143. Bruijn Pz. (P), notaris, Zijlstraat 88. Bruijn (R C), schipper, Koudenhorn 84. Bruijn (S), smid, Vooruitgangstiaat 71. Bruijn (dames), Ripperdastraat '20. Bruijn (C de), naaister, Kampervest 35. Brupn (C A de), blikslager, Witte-Heerensteeg 55. Bruijn (C C de), winkelierster in manufactGed. Oude Gracht 9. Bruijn (F de), wagenmaker, Lange Hofstraat 19. Bruijn (F de), slagersknecht, Groenendaalsteeg 15. Bruijn (H de), mr. smid H. IJ. S. M., Pieter-Kiesstraat 69. Bruijn (H J de), drukker, Wolstraat 21.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 75