48 Bcuijn (H 3 de), werkman, Brouwersvaart zijweg B 19. Bruijn (J de), metaaldraaier, Saenredamstraat 29rood. Bruijn (J de), Nieuwe Groenmarkt 81. Bruijn (J de), Popelinzstraat Ia. Bruijn (J D de), ambtenaar K. IJ. S. M., Kruisweg 43. Bruijn (P de), werkman, Klein Heiligland 74. Bruijnen (J), Bakenessergracht 64. Bruijns (A), barbier, aanspreker Haarlemsche begrafenisvereeniglng, llreestraat 23. Bruijns (A G Mörzer), scheepsgezagvoerder stoomvaartmaatsch. «Nederland", Jansstraat 19. Bruijns (B), werkman, Ursulasteeg 20rood. Bruijns (F H), mr. huisschilder, Glasblazersstraat 37. Bruijns (J), koopman, Korte Houtstraat 17rood. Bruijns (mej. J E S), Raamvest 3. Bruijns (M), kostuumnaaister, Breestraat 23. Bruijns (O), schilder, Rollandstraat 50. Bruijns (wed. S), Rothuizen 6. Bruijnsteen (E), Gedempte Oude Gracht 116rood. Bruijnsteen (E F), musicus, Coornhertstraat 27. Bruijnsvoort (E F H van), smid, Brouwersvaart zijweg B 41. Bruijnsvoort (F van) kleermaker. Groot Heiligland 53. Buchem (F S P van), winkelier in hout-, touw- en borstelwerk, kinderwagens enz., Spekstraat 5. Buchem (P J van), Kleine Houtweg 15a. Buckman (J H W), emeritus-predikant, Zijlweg 71b. Buckman (mej. M), naaister, Groote Houtstraat 144aa. Buckmann (P J), arts, Zijlstraat 19. Buekers (dr. P G), leeraar middelb. onderwijs, Bloemhofstraat 1. Buggema (wed. P van), Bannesteeg 7a. Buggenum (J Hoogeboom van), smid, Anthoniestraat 41. Buggenum (J P Hoogeboom van), draaier, Lange Poellaan 17. Bugtel (P), bakkersknecht, Spaarnwouderstraat 87. Buhrs (mevr. wed. H), Zijlweg 8. Buisma (P H), muziekonderwijzer, Ampzingstraat 84. Buitelaar (J), bankwerker. Geciliasteeg 2a. Buitenhuis (M). Baljuwslaan 31. Buiter (wed. F J), Lange Lakenstraat 2. Buiter (J), metselaar, Oranjestraat 145. Bul (K), koopman, Spoorwegstraat 8. Bulter (J A), werkman, Saenredamstraat 8rood. Bulters (J), werkman, Lange Raamstraat 45. Bulters (J A), landbouwer, Lange Margarethastraat 7. Bulters (J H), melkverkooper, Oostvest 4. Bulters (J N), melkverkooper, Witte-Heerensteeg 43. Bulters (wed. L), Zuider-Buitenspaarne 59a. Bulters (P F), winkelier in boter en kaas, Gaelstraat 18.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 76