49 Bunt (J van den), brooddepothouder, Brouwersstraat 152. Bunt (P van den), Leidschestraat 12. Burck (mej. A), Koningstraat 14rood. Burg (A van den), rijknecht, Olieslagerslaan 31. Burg (B van den), geweermaker, Zuiderstraat 19. Burg (C van den), tuinder, Nieuwe-Kerksplein 2rood. Burg (wed. J van den), Kerkhofstraat 11. Burg (Th J van den), koster, Zoetestraat 9. Burger (wed. C), naaister, Gasthuisstraat 9. Burger (H), werkman, Harmenjansweg 57bb. Burger (J), winkelier, Drappenierstraat 13. Burger (J), Wester-Boogaardstraat 5. Burger (J), winkelier, Lombardsteeg 10. Burger (J), koetsier, Nassaulaan 43. Burger (P), werkman, Damsteeg 4. Burger (P A), naaister, Gasthuisstraat 9. Burger (R), koopman in groenten, Esschilderstraat 2k. Burgering (J B), handelaar in brandstoffen, Kennemerstraat 24. Burgers (H J), koffiehuishouder en bloemkweeker, Sehoterweg 6. Burgers (H J), firma A. Lindeman, handelaar in binnen- en buitenlandsch gedistilleerd, Lange Veerstraat 6. Burgers (J), Kinderhuisvest 19. Burgers (J A), wasch- en strijkinrichting, Kleine Houtstraat 90. Burgers (J J), koffiehuishouder, Zijlstraat 54. Burgers (mej.), kostuumnaaister, Klein Heiligland 55. Burggraaf (F), Beeksteeg 23. Burggraaf (J), kramer, Rustenburgerlaan 27d. Burggraaf (L P J), werkman, Oude Weg 43. Burggraaf (T), koopman, Burgwal 39a. Burght (R van den), kellner, Witte-Heerensteeg 45. Burgt (F M van de), smid, Zuidpolderstraat 87. Burkens (mevr. wed. P C), Gedempte Oude Gracht 111. Burkum (J van), werkman, Schachelstraat 35a. Burkum (M W van), koopman, Lange Raamstraat 43. Burmeister (H C), gep. O.-I. ambtenaar, Gaelstraat 3. Burry (J), werkman, Nassau laan 43rood. Bursch (F C), Jansweg 41. Bursch (J G), Raam vest 53. Bus (W), directeur der Maatschappij van schroefstoombootdienst, gevestigd te Haarlem, Spaarne 40. Bus (W), broodbak kersknecht, Teylerstraat 51. Busé (D), Barrevoetestraat 9. Busé (G J), koopm. en commissionn. in groenten, Turfmarkt 26rood. Busé (wed. H), Turfmarkt 16. Busé (H P J), boekbinder, Lange Margarethastraat 14. Busé (J), koopman in aardappelen, groenten, fruit enz., Bartel- jorisstraat 4.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 77