52 c. Bijvoet (G), Gierstraat 50. Bijvoet (G J van Dieren), lid van den gemeenteraad, firma L Reekers Co., rozijnazijnmakers, Nieuwe Gracht 83. Bijvoet (mevr. wed. G J A van Dieren), Nieuwe Gracht 34. Bijvoet (N), sigarenmaker, Bakenessergracht 66d. Caalen (H C), koper- en blikslager, Spaarnwouderstraat 3. Caalen (H G), houthandelaar, Nieuwe Gracht 13. Caarls (J N), slagersknecht, Gierstraat 78rood. Caderius van Veen (J C), Zijlstraat 53rood. Calandt (A A), groentenverkooper, Oostvest 36. Calkoen (jhr. mr. A), subst.-officier van justitie, Statenbolwerk 13. Calkoen (A C emeritus-predikant, Leidsche Vaart 118. Calkoen (A C J), Raamvest 39rood. Calkoen (dr. 11 J), leeraar H. B. S. en gymnasium, Leidsche Vaart 86. Calkoen (mevr. wed. H L), Florapark 3. Callier (A J), vicaris-generaal van Z. D. H. den Bisschop van Haarlem, Jansstraat 49. Camerling Helmolt. (Zie Helmolt.) Camman (F W), Pieter-Kiesstraat ölrood. Campen (Iz. van), bouwk. opzichter en teekenaar, Koudenhorn 58. Campen (J W van), ambt. ter gem.-secretarie, Koudenhorn 58. Campen (W F van), opz. bij den waterstaat, Z.-Buitenspaarne 84. Campfeens (H C), kleermaker, Schoterweg 39. Canter Cremers (H A H), commies posterijen, Ged. Oude Gracht 31. Cappelhoff (J W), werkman, Lange Heerenstraat 33. Cappellen Jr. (A van), makelaar, Schoterweg 1. Captein (A. F), timmerman en aannemer, Turfsteeg 4. Cardovo (J L), Lange H< erenstraat 30. Caris (B), werkman, Oranjeboomstraat 53. Carli (P), gep. majoor O.-I. leger, Oranjekade 15. Carlier (H hl), Wijde Geldeloozepad 56. Caron (W J G), gep. ambtenaar, Ampzingstraat 88. Carp (mej. A J), Zijlweg 5a. Carp (F W), Sopkiastraat 4rood. Carpentier (A F de), boekho ider, Gaelstraat Carpery (P W J), bouwkundig opzichter, Keizerstraat 4. Carton (J W), metselaar, Raamsteeg 18rood. Carton (J W), metselaar, Hondensteeg 7. Casparis (A de), Wilsonpleiu Cas^ee (B A), behanger en stoffeerder, Witte-Heerensteeg 6. Cassee (wed. C), winkelierster, Korte Heerenstraat 30. Cassee (wed. D), Nassaulaan ■-•d Cassee (B), timmerman, Zijlweg ilj.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 80