53 Cassee (H), werkman H. IJ. S. M., Schoterweg 8. Cassee (J), smid, Voorzorgstraat 38. Cassee (J H), petroleumventer, Nassaulaan 34a. Cassee (W), Doelstraat 26a rood. Cassee (W), timmerman, Delftstraat 17rood. Cassee (W), melkslijter, Doelstraat 2"a. Castelijns (M P), bankwerker, Glasblazersstraat 45rood. Castricum (C), timmerman, Harmenjansweg 57sr. Castricnm (D), koopman, Spaarnwouderstraat 90. Castro (B S Orobio de) Prederikspark 6. Castrijn (C), timmerman, Lange Heerenvest 132a. Gate (C H W ten Bruggen). (Zie Bruggen.) Cats (A J), Turfmarkt 6. Catz (J C van), bloemist, Zijlstraat lOOrood. Cauver (P A), telegraafbeambte, Zoetestraat 36. Canveren (J i), huldenzonter en ve'lenblooter, Lange Wijngaardstraat 17. Cauveren (wed. S J), Jacobijnestraat 11. Cavé (G), timmerman, Kampervest 39. Cazemier (J), kastelein-restaurateur Brongebouw, Prederikspark 14. Ceelen (J W). postrijder op Haarlemmermeer, Kampervest 19. Certon (mej. H P M), Groote Houtstraat 53. Certon (mej. J J C), Groote Houtstraat 53. Chabot (P J), smid, Nieuwe Spaarnwouderstraat 7. Chambre (A H de la), Schachelstraat 19. Cbambre (wed. N de la). Jaeobstaat 9b. Chappuis H Th), majoor commandant der inf., Zijlweg 65rood. Charbon (dames), Gasthuissingel 26. Charité (wed. J), Gierstraat 64. Charité (W Pj, werkman, Begijnhof 25. Charro (mej. M H S de), Groote Houtstraat 114. Chatinier (K W du), winkelhouder der Coöperatieve Winkelver- eeniging, Oranjestraat 1. Cherieux (G P), kapitein infanterie, Spaarne 53. Chrispijn (H S), tailleur, Rozensteeg 3rood. Chrispijn (J), koffiehuishouder, Amsterdamsche Vaart 8. Cbristiaans (A), behanger en stoffeerder, Lange Heerenstraat 20rood. Christiaans (H), bediende, Popelingstraat 12. Christiaans (J), behanger, Tulpenstraat 4. Christiaans (P), schilder, De-Clercqstraat 174. etters (J van), smid, Gasthuislaan 152. jtters (jhr. J L van), Kruisstraat 2. ittert Pz. (A B van), boekhandelaar, firma P. van Cittert Zonen, ^.VPekstraat 14. 'ttert Pz. (G van), boekhandelaar, firma P. van Cittert Zonen, (vVkstraat 15. tert (H van), leverancier van muziek, Nassaulaan 14.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 81