54 Cittert van), Zuider-Buitenspaarne 80. Cittert Pz. (Hk. van), handelaar in binnen- en buitenlandsch ge distilleerd, wijnen en likeuren, Jansstraat 39. Cittert (J van), winkelier in drogerijen 'en verfwaren, Jansweg 32. Cittert Jr (P van), onderwijzer in wiskunde, teekenen en lager onderwijs, leeraar in de gymnastiek, Zijlweg 29a. Cittert lonen (firma P van), boekhandelaren- antlqualres, Spekstraat 14. Claassen (G), Leidsche Vaart 226. Claassen (G K J H), kassier en commissionnair in effecten, firma Claassen Beuns, Bakenessergracht 64, Claasaen (L), mr. kleerbleeker, Imsterdamsche Vaart 38a. Claassen (gez.), kostuumnaaisters en winkeliersters in tabak, siga ren, koffie en thee, Nobelstraat 9. Claassen Beuns, kassiers, commissionnairs in effecten en assu rantiën, Zijlstraat 97. Claerbergen (mevr. L A Vegelin van), Kleine Houtweg 35. Clausing (A J), Smedestraat 35. Clausing (G), schoenmaker, Meesterlottelaan 33. Clausing (H), schilder, Oranjestraat 78. Clausing (H C), Smedestraat 35. Clausing (J), timmerman, Voorzorgstraat 51. Clausing (J G), schoenmaker. Damsteeg 5. Clausing (P), Kinderhuissiugel 28. Clausing Jr (P), photograaf, Kruisweg 45. Clausing (R), schipper en handelaar in brandstoffen, Burgwal 70. Clausing Zonen (firma P), winkeliers en fabrikanten van lood- en zinkwerk, Smedestraat 35. Clavel (J L J), depothouder van wijnen, firma Verkruijsen De Lange, Groote Houtstraat 146 Cleef (B van), onderwijzeres, Barteljorisstraat 31. Clement (mej. J C), Kruisstraat 44. Clercq (A de), directeur der Haarlemsche Bankvereeniging, Wil- helminastraat 51. Clercq Gz. (H de), voorzitter der vereen. «Witte Krnis«,Zuider- Buitenspaarne 58. Clercq (M. P de), in assurantiën enz., Kinderhuissingel 40. Clercq Wzn. (mevr. wed. S de), Zijlweg 21d. Clercq (W de), koopman, Statenbolwerk 10. Clercq van Weel (mr. J de), rechter in de arr.-rechtbank, lid van den gemeenteraad, Kenaupark 23. Clifford (D B), timmerman, Drossestraat 14c rood. Clifford (J I*), distilleerder en slijter, Zijlstraat3. Cliteur (B P), mr. schilder, Oranjestraat 119. Cliteur (B F), winkelier in grof en fijn aardewerk, Kampervest 35. Cliteur (B F), winkelier in galanterieën, Kruisweg 17a,

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 82