G, A, GOMAÏTA, Schoorsteenveger, Rookverdrijver, Metselaar enz., 55 Cliteur (W), winkelier in petroleum, Lange Poellaan 32. Cliteur (wed.), Ravelingsteeg 7rood. Clous (A), mr. kleerbleeker, Scdeepmakersdijk 33. Clous (C), bloemistknecht, Gastbuislaan 146. Clous (J), Kerkhofstraat 29c. Cnoop Koopmans (mr. N G), advocaat en procureur, lid van den gemeenteraad, Plorapark 39. Cnoop Koopmans (mr. W), advocaat en procureur, Kenaustraat 1. Cobelens (wed. D), Korte Houtstraat 19. Cobelens (G), winkelier, Anthoniestraat 58. Cobelens (H), dames-kleedermaakster, Korte Houtstraat 19. Cobelens (J G), bouwkundige, Frankestraat 11. Cobelens (R), ketelmaker, Vrouwesteeg 19rood. Cock (C J), Veldlaan 19. Coebergh (Henri Th J A), boek-, papier-, muziek- en plaathan delaar, Groote Houtstraat 3a. Coelen (mej. A G M), Parklaan 11b. Coelen (G W P), boekhouder, Gedempte Oude Gracht 31. Coeverden Pz. (mevr. wed. J van), Zijlvest 17. Cohen (D), boterfabrikant, Wilhelminastraat 36. Cohen (L), koopman en fabr. van margarineboter, Koningstr. 18. Cohen (IN), koopman, Wilhelminastraat 16. Cohen (S), broodfabrikant, Spaarne 23. Cohen v. d. Laau, margarinefabrikanten, Leidsche Vaart 50. Colk (H C van der), hovenier en bloemkweeker, Spoorwegstr. 2. Colk (P G van der), hovenier en bloemkw., Wijde Geldeloozepad 17a. Colla (H), schoen- en laarzenmaker Bakenessergracht 70. Collaart (H), werkman, Lange Vlamingstraat 12j. Collé (mej. C), Lange Heerenstraat 4Sd. Collenburg (wed. P van), R.-K. boekhandel en beeldenmagazijn, Zijlstraat 83. Comaita (G A), schoorsteenveger, Prankestraat 38. Reparateur van Zeister Porseleinen Kachels, FRAARESTRAAT A°. 38, tusschen de Gedempte Oude Gracht en Peuzelaarsteeg, TE HAARLEM. "^^^"U~tTTJTJTJTT'U_U""0~U""U_CJ'Cf_U"TTT3_0~t_r"U_U"TT O TTTJJ""0~L7'U-LTXJT_r"0~U""U-CrXTT5" Jrompiet (G), grondwerker, Begijnhof 12. Compter (D J), bakkersknecht, Schotersingel 37rood.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 83