57 Cornets de Groot (H F W), oud-resident O.-I., Parklaan 55. Corstanje (A A van), bankwerker, A.-L.-Dyserinckstaaat 70. Corsten (J), mr. kleerbleeker, Seheepmakersdijk 35. Corsten Jz. (J F), mr. kleerbleeker, Brouwersvaart 26. Corstens (T J F), ambtenaar bij de posterijen, Wagenweg lc. Corver (A L F), boekhouder Zijlweg 59. Corver (J A), gep. O.-I. ambtenaar, Gaelstraat 57. Cosser (J), werkman. Koralensteeg 10. Costers (W), smid, Fabriciusstraat 6. Coule (J), agent van politie, Boerensteeg 24. Coule (J). letterzetter en concierge Pieterschool,Stoofsteeg6rood. Cour (G V), stalknecht, Korte Jansstraat 3rood. Couree (wed. J), Tuchthuisstraat Sc. Court (N la), smid, Spaarnwouderstraat l46rood. Court van Krimpen, geb. B A P van Sypesteijn (douair. mr. A A del), Wagenweg 4. Craandijk (J). pred. bij de Doopsgez. gem., Kleine Houtweg 79. Craandijk (P H), adjunct-directeur Haarl. Hypotheekbank, agent levensverzekeringmaatschappij, Kleine Houtweg 79. drama (P), grossier in sajet, iraren, band en ga lanterieën, machinale brei-lnrichtlng, Kleine Houtstraat O. Cramer (mevr. wed. A), Zijlweg 33. Cramer (B), Oranjestraat 24. Cramer (B), schilder, Rollandstraat 39. Cramer (C J), mr. timmerman en aannemer, taxateur van vaste goederen, Nieuwe Groenmarkt 9. Cramer, geb. Von Boddien (mevr. wed. G A Putman), Gedempte Oude Gracht 33. Cramer (G H), werkman, Brouwersvaart 2b. Cramer (J C), firma J C Cramer Zoon, huis- en decoratieschil ders, Jansstraat 12. Cramer Jr. (J C), firma J C Cramer Zoon, huis- en decoratie schilders, Jansstraat 10. Cramer (J F), agent der Haarlemsche levensverzekeringmaat schappij, Oranjestraat 24. Cramer (J P), aardwerker, Brouwersstraat 75. Cramer (J W), timmerman, Nauwe Geldeloozepad 23. Cramer (W G), winkelier in groenten, Rozenlaantje 6. Cranenbroek (A W), bloemistknecht, Gasthuislaan 170. Cranenbroek (F), bloemistknecht, Lange Poellaan 37d. Cransberg (H), onderwijzer, Pieter-Kiesstraat 16. Craije (A), huis- en tafelbediende, Nassaulaan 63. Craije Jr. (A), winkelknecht, Hagestraat 24. Craije (wed. A), Lange Hofstraat 7. Craije (mej. C), Kleine Houtstraat 138. Creemers (H), mr. metselaar en aannemer, Magdalenastraat 9.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 85